Proti Presidentu odehráli starší žáci nejlepší zápas sezóny

Po starších žákyních nastoupil tým starších žáků proti Presidentu. Podle zákulisních informací sice nepřijel v nejsilnější sestavě, ale už od začátku jsme byli aktivní, důrazní a důslední, což se vyplatilo. V prvních pěti minutách jsme vedli 2:0.

Soupeř se oklepal a přestal být tak lehkovážný. Hra se přesunula do středu hřiště, ale vysoké tempo zůstalo. Šance byli na obou stranách rovnoměrné, trestné rohy taky. Ten duel se musel líbit.

Po dvou laciných gólech, které jsme dostali ve druhé a třetí čtvrtině, přišla ještě jedna teč soupeře na 2:3 a začala být cítit nervozita nejen na hřišti, ale i na tribuně. Přes naše velké šance v posledních minutách a neuznaný gól Presidenta se skóre už nezměnilo.

Osobně si myslím, a říkali mi to i zúčastnění kritici, že to bylo po dlouhé době, kdy se zápas líbil a kluci hráli skutečně dobře a jen krůček chyběl k výhře, ždibec k remize, kterou by si kluci za předvedený výkon zasloužili.