Áčko přípravky slaví další výhry

Druhé kolo Pražského přeboru určilo za soupeře v sobotu 30. listopadu 2019 naší starší připravce týmy Slávie dívek a Pragu B. V prvním zápase jsme předvedli úžasný výkon za který jsme byli dokonce pochváleni reprezentační trenérkou Karolínou Kříženeckou. Vyhráli jsme 6:0.

Druhé vítěztví se opět nerodilo lehce. Zatímco slavistické dívky jsme nepustili přes půlku, tak Pragovka nám nedávala tolik prostoru a dovolili jsme jí toho o mnoho více. Dva zbytečné góly to jasně dokazuji. Nicméně musím všechny dětičky pochválit, nevzdaly to a bojovaly do konce. Speciálně Báru Večeřovou. Plnila úplně vše, co jsme si před zápasem řekli a nevypustila jediný balón. Bravo Báro! Zvítězili jsme 5:2.

Naše mladší přípravka měla za soupeře Mnichovické céčko a Slávistické áčko. S Mnichovicemi to byl naprosto vyrovnaný zápas. Štěstíčko se však přiklonilo na soupeřovu stranu a tudíž prohra 3:4 celkem mrzí.

Do zápasu se Slavií jsme nastupovali jako jasní outsideři. První půli jsme se celkem úspěšně bránili a když jsme náhodou propadli tak nás zachránil Miky. Poločasový výsledek 0:2 byl více jak senzační. Na začátku druhé půle se rozhodl trenér trošku zariskovat a ….. risk se nezdařil během 2 minut 0:5 a bylo po zápase. Nutno podotknout, že jsme hráli v dosti nestandardní sestavě a bez střídání. Takže klobouk dolů borci …. bylo to odmakaný.