V sobotu 14. prosince 2019 jsme uspořádali ve spolupráci se společností podporovatelů pozemního hokeje ve Kbelích ve sportovním klubu na hřišti ve Kbelích od 19.00 hodin Hokej party pro dospělé.

Letošního téma „Světem letem“ se ujali letušky–Hurychová, Weintrittová (moc jim to slušelo), a piloti–Bárta,Weintritt, kteří nás provázeli celým večerem a pojali ho jako odlet letadlem za poznáním světa.

Letušky  příchozí přivítaly na palubě a předaly balíček a informace k odletu. Součástí večera bylo vytvoření dvojic dle symbolů z balíčku a následný  elektronický kvíz, kde se na monitoru zobrazovala různá místa na světě a hlasovací soutěž o nejlepší masku.

Klub praskal ve švech, kde bylo vidět různé masky- Mrazík a Nastěnka, Skotové, Bavoráci, Španělé, Mexičani, Rómové, Indka, Havajané, potapěč a spousta dalších.

Personál sportovního klubu přípravil občestvení formou rautů a staral se celou dobu o pití. Reprodukovanou hudbu na přání pouštěli piloti.Tak se hodovalo a tancovalo do pozdních hodin.

Tímto bych rád poděkovat personálu klubu za připravené občerstvení a celé posádce letadla za perfektní uspořádání party a nezapomenutelné zážitky. Na této párty byla laťka nasazena hodně vysoko a již nyní vyhlašujeme téma na rok 2020, aby byl čas na její přípravu.

HoCkeYpárty 2020  se bude konat opět ve sportovním klubu na hřišti ve Kbelích 12. prosince 2020 od 19.00 hodin!

                       téma :   „  Z   p o h á d k y   d o   p o h á d k y  „

                                                 George Johnnie Walker

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..