Den her alias Holádkův trojboj bez Holádka

Tradiční veteránský turnaj Balounův memoriál, který se každým rokem hraje koncem června, se letos kvůli kolizi finále veteránské ligy neuskutečnil. Oddíl to vnímá s hořkým smutkem v srdci, protože se na tento tradiční turnaj těšilo mnoho fanoušků, kteří veteránskou ligu nehrají , ale museli jsme je odmítnout. Doufáme, že příští rok bude ze strany pořadatelů veteránské ligy mnohem větší ochota vyjít vstříc.

Nicméně v plánu byl turnaj, a vzhledem k tomu, že jsme letos nestihli uspořádat rovněž každoroční Holadkův trojboj (třetím rokem bez Holádka), který se vždy pořádal na přelomu března a dubna, rozhodli jsme se, že tradici dodržíme a skloubili jsme pohybové aktivity v jedno.

V sobotu 22. 6. se tak uskutečnil tradičně netradiční turnaj pro rodiče s dětmi. Díky špatnému počasí a dovoleným jsme dali dohromady 3 týmy a na sportovním kolbišti si to mohli rozdat to ve třech disciplínách: hokeji , fotbalu a netradiční vybíjené.

Výkony byly heroické! Vítězný tým, pod vedením Petra Kazílka, si odnesl putovní pohár a děti sladkosti a zmrzliny. Po skončení turnaje se nikomu domů nechtělo a tak se odehrál ještě jeden mistrovský turnaj v petanque, ve kterém vyhrál růžový tým pod vedením Jirky Kači Kačmaříka.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..