Hokejky do každé haly i tělocvičny

Vznik Spolku podporovatelů pozemního hokeje ve Kbelích (SPPHK – https://hokej-kbely.cz/ ) přinesl další hmatatelný výsledek a naplnění svého poslání. Podařilo se vyřešit více než 2 roky trvající velice závažný problém. Po nepovedené rekonstrukci podlahy ve kbelské sokolovně nebylo možné používat halové hokejky pro trénink halové verze pozemního hokeje.

A tak byly trenéři a hráči odkázání pouze na florbalové vybavení, které však s pozemním hokejem nemá vůbec nic společného. A to až do doby než Robin vyrazil na setkání hokejových oddílů do Holandska, kde nalezl řešení. 

!! PLASTOVÉ HOKEJKY !!  

Tyto hole, doplněné o odlehčené balonky, umožňují použití na jakémkoliv povrchu v jakékoliv tělocvičně, protože nijak nepoškozují  povrch podlahy. Hokejky mají tvar a velikosti hokejek na pozemní hokej, jsou vyrobeny z pevného plastu. Tedy je možně s nimi trénovat všechny hokejové dovednosti jako s běžnými hokejkami i na povrchu, který je „háklivý“ na poškrábání nebo těžší zátěž..

A jak je vidět z fotografií a videa, hráči i trenéři je okamžitě využili s úspěchem v tréninku.

První zkušební sady (v různých velikostech hokejek) byly pořízeny ze sponzorského daru společnosti BORGY CZ, a.s., které tímto jménem všech trenérů a hráčů velice děkujeme.

Po odzkoušení jsme připraveni doplnit chybějící velikosti hokejek a další balonky, dle požadavků trenérů.

V případě zájmu je spolek připraven pomoci a spolupracovat i s dalšími oddíly, spolky, školami a institucemi. Nabízí prezentování vzorků na vyzkoušení a následně zajistit dodání potřebného množství a velikostí hokejek i balonků. Zájemci neváhejte kontaktovat (david.bohac@seznam.cz).

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..