Hostivař podlehla starším žákům

image003

V sobotu 1. října zamířili starší žáci na zápas s Hostivaří. Zápas byl jiný v tom, že jsme měli jako trenéra Petra Kožicha a v čele týmu byl jako kapitán Šíma. Na zápas jsme nastoupili v sestavě: Tomáš, Anča, Anet, Dominik, Teri, Péťa, Radek, Šíma, Lukáš, Ruda, a přišel nám i pomoct Jonáš, který je mladší žák a jeho herní výkonnost je dost dobrá.

V první polovině to bylo 2:1 pro nás. Hostivař dala gól, když na Dominika (to je náš Gólman) šel sám soupeř, kterého měla mít obrana. Jenže Dominik moc vyběhl a už byl jen slyšet zvuk míčku o bednění naší brány. První gól do Hostivařské brány střílel Šíma a druhý Tom.

Asi v 5 minutě Tom dostal žlutou kartu za to, že bylo odpískáno proti nám a on si toho nevšiml. Chtěl hrát a rozhodčí ho praštil do ramene. Tomášova reakce byla: „Co na mě saháš“ a tak mu řekl, ať jde dolů, a pak mu řekl „tak čau“. Z mého pohledu si myslím, že rozhodčí nemá co sahat na hráče během zápasu.

V druhým poločase byla Hostivař agresivní, unavená a sprostá. My jsme si řekli, že to zkusíme bez sprostých slov, ale i přes to jich tam pár bylo. Druhá polovina byla lepší, než ta první. Víc jsme si nahrávali a během chvíle Tomáš, Šima a Terka dali další 4 góly. Tomáš dal branku krásnou argentinou a golfovým úderem. Překvapil mě, jak dokázal přeběhnout celé hřiště s míčkem na hokejce, aniž by mu ho protihráč sebral. Samozřejmě pochvala patří všem i Petrovi a všichni jsme dokázali (odvedli) perfektní výkon. Konečný výsledek byl 6:1.

Za odměnu nás Petr pozval na zmrzku a shake. Takže doufám, že takhle dobrý výkon budeme mít i proti Hradci.

Tuto zprávu psala nejlepší osoba Anetka Šindelářová :3

image002 image007

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..