Kbely – Bohemians 13:1

titul

Úterní podvečer se konala na hřišti Sokola Kbely předehrávka zápasu starších žáků s týmem Bohemians v čase tréninků mládeže. Proto byly tréninky omezeny, nicméně probíhaly a v pauzách nám malý potěr i fandil! Bombastická kulisa. I když byly některé dresy ještě vlhké z Rakovníka, a některá oblíbená čísla se nedala najít (i když tam v tom koši skutečně byla), nastoupili jsme proti slepenému týmu Bohemians a Presidenta, doplněného o mladší žáky v silné sestavě.

Úvod byl bleskový. Ostatně jako vždy, než začne góly dávat soupeř. Tereza hned v první minutě dostala nahrávku a s přehledem ji umístila do bednění branky. Soupeř byl k překvapení slabý. Nepohyboval se, byl nedůrazný v osobních soubojích, nechával nám příliš prostoru pro kombinace, které jsme využívali a po brankách Terezy, Lukáše, Šimona, Radka, Tomáše, Jonáše a Anet, jsme o poločase vedli 10:0.

V půli odešel soupeř do šatny. Tam si dali kyslík, životabudič nebo pořádnou energy tyčinku a vrátil se zpět. Co jsem zaslechl, dostali od trenéra „kartáč“ a bylo to znát. Bohemians zase byla ta Bohemka, kterou znám. Pohybovali se po hřišti mnohem rychleji, měli víc míček na hokejkách, přihrávky měli adresáta a tlak který na nás vyvinuli zužitkovali brankou hned ve 40 minutě. Už nám nedovolili tolik, co v prvním poločasu a hra se musela líbit i divákům. V závěru ale v tempu polevili a my ještě dali tři branky. Konečné skóre 13:1.

Musím konstatovat, že přístup hráčů k zápasu byl úžasný. Přesně dodržovali nejdůležitější instrukci a to nenechat se rozházet vlastními „kecy“, a pošťuchováním, co někteří umí velmi dobře, a soustředit se skutečně jen na sebe. Nedaří se nám pohyb bez míčku, rozehrávající mají stále obtížnou situaci dostat míček na záložní řadu a naopak,  daří se nám už nerozehrávat z první přímo na hůl soupeře. I když několikrát se tak stalo, přesto statistiky klesá. Měli jsme stejný počet trestných rohů jako soupeř (čtyři), ale oproti Bohemians jsme dva proměnili.

pictura

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..