Mladší žáci A v Liticích a Mnichovicích

13. května odjel ,,A“ tým mladších žáků do dalekých Litic, kde ho čekal tým domácích a tým od Botiče HC Hostivař. Naštěstí se pro tento den nenahromadilo tolik omluvenek, a tak jsme byli dobře naladění se dvěma hráči na střídačce. Další víkend 20. května jsme jeli do Mnichovic, a tentokrát se s omluvenkami roztrhl pytel, proto nám na pomoc přijeli borci z přípravky, kterým chci tímto velmi poděkovat,protože na hřišti nechali skoro vše a jejich skvělý výkon byl ve hře velmi znát!

V prvním zápase v Liticích proti nám nastoupil tým Litic. Jsou velmi silným soupeřem, ale i tak jsme s nimi uměli držet krok. Bohužel se nám tolik nedařilo v kruhu, čehož Litice využily a v poločase vedly 1:3. Na obou stranách si týmy vytvářely rohy, kterých uměli využít jen Litice, čímž završily zápas se skórem 2:5.

Ve druhém zápase jsme se utkali s týmem HC Hostivař. Ze začátku jsme ve hře dominovali spíše my a to jsme taky potvrdili dvěma góly. Poločas skončil 2:0 v náš prospěch. Do druhé půlky se však hráči od Botiče začali více dostávat do hry a pro nás bylo mnohem obtížnější se prosadit v kruhu nebo i celkově ve hře. Hostivaři se nakonec podařilo vyrovnat na 2:2, protože jsme dělali zbytečné chyby v obraně, jako například špatné hlídání protihráče, nebo vyběhnutí proti míčku. A tak jsme si do Prahy odvezli pouze 1 bod.

Sestava: Lucka, Linda, Anička, Verča, Jonáš L., Jonáš B., Dominik a Kryštof.

V Mnichovicích jsme se v prvním zápase utkali s domácími Mnichovicemi A. Už od začátku na nás Mnichovice tlačili, proto jsme si řekli, že budeme hrát od půlky hřiště. Bohužel jsme tento pokyn málokdy uposlechli, čím jsme otevřeli střed. Konečný stav zápasu je 9:1 pro domácí. Tento výsledek podle mě vůbec nevypovídá o naší hře. Upřímně si myslím, že měl tento zápas být o trochu více vyrovnanější.

V dalším utkání jsme srovnali naše síly s Pragou. V prvním poločase náš tým (i přes výhru 2:0) hrál spíše ,,unavenej, neběhavej“ hokej. Až ve druhé půlce jsme zase začali hrát naší hru. Jak to ale ve hře bývá dělali jsme zbytečné chyby a toho zase využila Pragovka a z těchto chyb vstřelila 3 branky. Výsledek zápasu to ale neovlivnilo a 8:3 jsme vyhráli.

Sestava: Verča, Jonáš, Petr, Kryštof, Viktor, Tonda