Sportovní hala otevřena !!!

V pátek, 4.9. od 13 hodin začal oficiální program při příležitosti slavnostního otevření Sportovní haly ve Kbelích. Na úvod bych chtěl za hokej i za Kbely poděkovat všem, kdo se podíleli na tom, že u nás vznikla tak úžasná hala. Jsem si přitom vědom toho, že velké a podstatné věci se rodí vždy v bolestech, musí se překonávat četné překážky a problémy…

Samotným otevřením nás dnes provázel Jakub Kohák, promluvil pan starosta a mohli jsme si naživo prohlédnout žijící legendy; fotbal zastupoval Jan Koller, historicky nejlepší střelec české repre. Dorazil i naganský fantom, který dohnal až k slzám týmy Wayne Gretzkyho, Bretta Hulla anebo Pavla Bureho – fenomenální gólman Dominik Hašek. Později jsme se s nimi mohli vyfotit, podepsali se nám…je skvělé vidět, že i takoví mazáci ve svých oborech tak trochu vracejí do sportu to, co od něj získali i tím, že přijedou na podobnou akci a ochotně se baví s malými dětmi, pózují…velký respekt.

Náš hokejový program měl kompletně na starosti Jirka Kačmařík, který zorganizoval hezkou prezentaci za účasti trenérů většiny kategorií. Všechny naše děti byly v dresech. Všichni dospělí od hokeje byli taky jasně identifikovatelní: všichni měli úžasnou jednotnou sněhobílou roušku s logem našeho klubu. Všech 40 roušek vlastnoručně vyrobila Jiřinka Hurychová zdarma pro nás, pro hokej ve Kbelích. Děkujeme teto Jířo, děkujeme také všem ostatním zúčastněným členům našeho Klubu.

Naše děti se prezentovaly hrou s hokejkou, další děti, které halu navštívily si hokej vyzkoušely přímo živě. Rodiče si odnášeli naše letáky, zajímali se. To vše ve mně vyvolává naději, že neuvěřitelných 12 nových dětí, které přišly ve čtvrtek na svůj první hokejový trénink v životě, budou následovat další minihokejisté, kteří posílí naše řady.

Závěrem bych chtěl všechny ujistit, že budeme v průběhu halové sezóny v nové hale trénovat. Všechny kategorie budou v nové hale trénovat pravidelně, někdo jednou týdně, někdo dvakrát týdně. Každá kategorie bude mít tréninky i jinde, bude se tedy obvykle jednat o kombinaci, kdy nějaké tréninky v rámci týdne odehrajeme v hale a některé se odehrají jinde. Pouze benjamínci U6 a U8 budou výjimkou. Ti budou pokračovat v sokolovně, která s novými plastovými hokejkami pro jejich trénování naprosto vyhovuje. Přesto se pokusíme, aby se i benjamínci do haly nepravidelně s hokejkami podívali.

1 thought on “Sportovní hala otevřena !!!

  1. více fotografií z otevření nové Kbelské haly najdete na www,jirkakacmarik,rajce.idnes.cz

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..