15 branek ve Kbelích

Dvacátý první říjnový den nám nabídl jednak krásné počasí s vysokými teplotami, tak i hezký hokej s velkým množstvím branek. Jen škoda, že náš gólman jich ze sítě lovil o trochu víc.

Začalo to asi až moc slibně, když jsme favorizovanému soupeři z Mnichovic dali během první části hry 3 góly a dá se trochu neskromně napsat, že jsme soupeře moc k ničemu nepustili.

Bohužel pokyn o první krátké pauze, který zněl jednoduše – nenechat se ukolébat dobrým začátkem, kluci nevstřebali a hned na úvod druhé části jsme inkasovali. Následovalo hloupé vyloučení našeho kapitána, během kterého se vyrovnala jak hra, tak i skóre. Do poločasu bylo skóre opět jiné, ale stále vyrovnané 4:4.

Druhá část zápasu už byla bohužel mimo naše aktuální zkušenosti a kupily se chyby jak individuální, tak týmové. Během třetí části jsme třikrát nedokázali dobře řešit odehrání balonku pod tlakem a byla z toho ztráta třech branek.

Do poslední části jsme nastoupili s tím, že chceme herně navázat na první polovinu zápasu a to se povedlo. Hra byla opět vyrovnanější a i když jsme dvě branky dostali, stejný počet jsme soupeři nasázeli.
Nebýt hororové třetí části, kdy se rozpadlo, co mohlo, mohl by výsledek vypadat jinak. Ale to je kdyby …

Každopádně jsme se shodli na tom, že i přes vysoký počet inkasovaných branek, což je devítka celkem hrozivé číslo, jsme jich dokázali 6 vstřelili a fakt, že jsme zápas po nepovedené třetí části nevzdali, je naopak tou dobrou zprávou. Chyby, které jsem dělali jsou z těch základních, a lze na nich dál pracovat.

Díky moc rodičům, kteří celý zápas pozitivně podporovali a jejichž potlesk na konci kluky určitě potěšil!

Za trenéry: Jakub Krábek, Foto: Martin Večeřa

https://eu.zonerama.com/phkbely/Album/10527181

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..