Za účasti 42 dětí z různých klubů kategorie U10, U12 a U15 jsme uspořádali halový kemp, jehož účelem bylo dětem oživit před sezónou halový hokej a připravit je i z hlediska kondice na tuto část sezóny, která je specifická právě svoji fyzickou a technickou náročností. Na campu si hráči pořádně znovu osahali halový hokej za asistence trenérů Českého svazu pozemního hokeje.

Každý den byly tréninky unikátní právě díky střídání svazových coachů. Každý z nich si připravil hokejovou část tréninku ve svém stylu. Ve středu dorazil Libor Hlaváč, ve čtvrtek Tomáš Babický a v pátek Ondra Blažek. Sobotní trénink si vzal na starosti Filip Jaroš, který sice nyní není svazovým trenérem, ale zkušeností má na rozdávání! Všem patří veliké díky.

Hráči, kteří zrovna nebyli v zápřahu s hokejkou, absolvovali buď kondiční běhy v přilehlé tělocvičně, nebo posilovali s vahou vlastního těla. V plánu byla přednáška o zdravé výživě, ale bohužel Filip Schütz onemocněl, takže jsme museli trošku čarovat s programem, ale vše nakonec vyšlo bez větších potíží.

V sobotu na děti čekala přednáška o zdravovědě, kterou vedla Eliška Podskalská. Zde se od starších hochů dozvěděla, že dýchat z úst do úst se má pouze, když se jedná o krásnou mladou slečnu.

Účelem Campu je samozřejmě i seznámení se děti napříč kluby a možnost navázat nová přátelství, což se nám myslím povedlo a doufejme, že i příští rok se přihlásí děti z co nejvíce týmů. Velké díky patří všem, kteří se podíleli na chodu Campu a trávili s námi společné zábavné, i když občas i náročné chvíle.

Na kompletní a velmi obsáhlou fotogalerii z této akce se můžete podívat zde.

Vašek Podskalský

šéftrenér Sokola Kbely

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..