50 na 50 v Rakovníku

Po Velikonoční pauze čekaly na mladší žáky v neděli 28. dubna v Rakovníku další dva zápasy skupiny E. Odehráli jsme odvetu proti Hradci Králové a utkali se s R.S.C. Praha.

Zápas s Hradcem prakticky kopíroval ten v Hradci v přípravném zápase. Máme hru pod kontrolou, vytváříme si šance, dáváme branky, ale v druhé půli nám soupeř odskočí a už to pak prostě v hlavě nejde. Vedli jsme 2:1 po prankách Matěje Pavlíka a Honzy Růžka, ale po stejných, opakujících se zbytečných chybách při zakládání útoku, dal soupeř na konečných 2:4.

V duelu s R.S.C. to bylo jak na houpačce, jednou jsme měli převahu my, jednou oni. To není dobře jak pro tým, který se nedokáže srovnat do pohody, tak i pro rodiče, kteří za tu neděli vyrostli o deset centimetrů. Problémy nám dělaly poskakující míčky a nabíhání do volných prostor. V podstatě moc nabíhání nebylo…

Ale té zdravé agresivity přibylo, což ukázal jan Růžek, když hned z rozehrání soupeře po brance byl natolik dravý a důsledný, že vzal obránci míč a vstřelil branku.

Přetlačili jsme soupeře 4:2, ale bylo vidět, že z toho kluci nadšení nejsou, protože chyby z prvního zápasu se opakovaly, a sami je pak definovali, co dělají špatně. Kluci o tom přemýšlí a to je dobře. Doufejme, že si za čtrnáct dní v dalším dvoukole vemou z dnešního trápení vezmou příklad a ponaučení.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..