6 bodů mladších žáků s odřenými zády

Zima se blíží a poslední dva zápasy finálové skupiny mladších žáků se odehrály na hřišti SK Slavia Praha v sobotu 17. října 2021. Střetli jsme se se Slávií Praha a HC Hostivaří.

Slávia vzdorovala, ale hráli jsme lépe, i když nás vždy v protiútoku velice nebezpečně ohrožovala, a do konce zápasu nebylo jisté, zda se „sešívaní“ neutrhnou a šňůrou branek neotočí skóre ve svůj prospěch. Nicméně dokázali jsme si vytvořit šance a některé z nich i proměnit. Vítězství 6:2 odpovídalo vývoji na hřišti.

Druhý zápas byl mnohem náročnější. I když jsme v první půlce měli s Hostivaří návrh, a jen se bránila, druhý poločas byl přesně naopak. Hostivař změnila nasazení, byli jsme to my, kdo byl pod tlakem a jen jsme se bránili, a výsledkem bylo srovnání na 1:1 z trestného rohu. Hostivař byla lepší, ale na klucích bylo vidět, že moc chtějí vyhrát, což se nám povedlo z trestného rohu, kdy Radim Boháč prudkou střelou k pravé tyči upravil na konečných 2:1. Dokonce Hostivař měla dohrávaný trestný roh po skončení času, ale ubránili jsme ho.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..