6 bodů na domácí půdě


Mladší žákyně se po 14 dnech opět utkaly s týmem Bohemians, se kterou se přetahují o první místo a i přes vlažný nástup nakonec udržely brankový i bodový odstup. Ve druhém zápase se v neděli 28. dubna 2019 utkaly proti disciplinovaně hrajícím Hostivařským žákyním.

Téměř hned v úvodu zápasu proti Bohemians jsme díky zaváhání inkasovali branku, která naštěstí neplatila, neboť byla vystřelena před kruhem. Postupně se děvčata zahřála na provozní teplotu a snaha o výhru se nakonec podařila, ač zápas skončil opět vlažně.

3:0
3:1
4:1
4:3

Nutno ale podotknout, že Tým Bohemians nastoupil výrazně soustředěný a připravený. O to byl zápas obtížnější a náročný. Hattrick zaznamenala Anička, která v podstatě zápas rozhodla. Čtvrtou branku přidala Lucie Nová a konečný těsný výsledek 4:3 znamená odskočení za stíhající jízdou Bohemians o 6 bodů.

Ve druhém zápase proti HC Hostivař jsme již nastoupili lépe koncentrované, a kdyby Hostivař neměla v brance tak šikovného hráče bylo by skóre určitě vyšší, díky ní se stav na světelné tabuli zastavil na konečných 8:2 pro mladší žákyně Kbel. V tomto zápase si téměř každá z děvčat dala branku.

Foto: Tereza Žižková

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..