A tým přípravky U10 vybojoval 4 body

Družstvo A přípravky v sobotu 8. ledna 2021 poměřilo síly s velice silným Presidentem a Slavií A.

Zápas s Presidentem začal hrozivě. Z prvních dvou útoků jsme dostali dva góly a byli jsme výrazně horším týmem. Naštěstí jsme se vrátili do hry vydařeným nájezdem a od té chvíle nás bylo na hřišti plno a President nevěděl jak na nás. Podařilo se nám vyrovnat, nic méně poločas skončil 3:2 pro soupeře.

Na začátku druhého poločasu jsme vyrovnali na 3:3, ale ze dvou útoků soupeře jsme opět prohrávali o dva góly. Naši hráči se nevzdali a povedlo se nám vyrovnat na konečných 5:5. Musím podotknout, ze jsme byli lepším družstvem, jenomže jsme nedali nějaké šance a to rozhodlo.

Po výkonu z prvního zápasu jsme si na Slavii věřili. Výhra 5:1 si myslím hovoří za vše. Všichni podali v obou zápasech skvělé výkony a patří jim velké díky.