V neděli 23.4. jsme se s našimi nejmenšími U6 a U8 zúčastnili turnaje na Pragovce. Počasí nám moc nepřálo, ale to našim borcům vůbec nevadilo. 

U6 jsme měli jeden tým – Emilka, Eliška, Alánek, Martínek, Amy a Gíťa. Odehráli jsme celkem pět zápasů, každý po 10 minutách. Zápasy byly velmi vydařené a byla radost se na ně dívat. Do branek soupeře padal jeden gól za druhým. Děti měly přehled o hře a krásně ji přenášely po hřišti. Chybky se našly, musíme se při trénincích více zaměřit na to, aby děti pokládaly hokejku na zem, ale jinak byly předvedené výkony velmi potěšující.

Hráči U8 byli rozděleni na dva týmy A a B. Jeden měl pod palcem Mejdlo (Marťa, Krikrouš, Lili, Adélka a Honzík) a druhý Radek (Nikča, Emča, Fíla, Mára, Pepa). Oba týmy odehrály shodně pět zápasů. Mejdlo měl velkou radost, že se děti od minule zlepšily a vzaly si jeho připomínky k srdci. Začaly roztahovat hru po celém hřišti a měly přehled o míčku, ale stále je na čem pracovat. Děti musí zlepšit koncentraci na hru a musíme s nimi potrénovat, aby se k míčku neotáčely zády. Jinak nebylo hře moc, co vytknout. 

Radkův tým měl ze začátku problémy s některými aspekty hry, ty však hráči během zápasů dopilovali a byli schopni správně provést svou „roli“ na daných pozicích. Celkově zápasy hodnotíme jako vydařené – hráči byli schopni podchytit a změnit nedostatky ve svém stylu hry.

Na závěr za trenéry musím říct, že máme z dětí obrovskou radost, jaký progres udělaly.

Trenéři U6 a U8

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..