Buďte u toho s námi !!!

A je to tady! Když se Kbely dne 29. října 2019 probudily do všedního rána, netušily, že je to pro ně velký den. Toho dne byl u Krajského soudu s definitivní platností zapsán do spolkového rejstříku nově vzniklý spolek – Společnost podporovatelů pozemního hokeje ve Kbelích, z.s. (IČ 08642028).

U narození této hokejistům libé společnosti stál myšlenkově David Boháč, přičemž jádro skupiny zakladatelů spolku tvoří především rodiče členů klubu pozemního hokeje Sokol Kbely. Záměr byl představen i na schůzce se zástupci klubu a setkal se s pozitivním přijetím a také s napjatým očekáváním. To bylo podstatné, protože spolek jsme založili proto, abychom právě klub podporovali. Otevřela se tak cesta dál a teď už mezi námi samozřejmě moc rádi přivítáme kohokoliv dalšího.

Možná se ptáte, co má náš spolek v plánu, proč vlastně existuje? Chceme aktivovat rodiče a další jejich přátele a známé, aby nám na dobrovolnické bázi pomohli podpořit nejen hokejový růst dětí, ale i jejich mimo hokejové aktivity, a to po stránce organizační, finanční, nebo jakákoliv jiné. Všechny podrobnosti si můžete přečíst ve Stanovách na https://www.hokej-kbely.cz/stanovy.

Typickými aktivitami, které by spolek rád podporoval a zajišťoval, jsou např. výlety na mimorepublikové turnaje, zajištění zimního soustředění, pořízení nových branek na hřiště, zastřešení prezentace klubu a hokeje při různých příležitostech (posvícení apod.), teambuildingové aktivity pro děti (jako v nedávné minulosti paintball nebo Hop aréna apod.). Možná i mnohem víc. Všechno se asi nepodaří realizovat hned.

V nejbližší době bude předložen návrh priorit v různých oblastech, které budou sledovat výše uvedené cíle. Tyto návrhy bychom už rádi podrobili diskusi širší skupiny členů, než jsou jenom zakladatelé. Jsme si jisti, že každý si najde svůj vlastní kousek, s kterým může pomoci. V tuto chvíli vzniká webová stránka www.hokej-kbely.cz (děkujeme Martinu Večeřovi), kde budeme naše zvolené priority prezentovat, diskutovat a když vše dobře půjde tak i o nich hlasovat.

Co říci závěrem? Pokud u toho všeho chcete být s námi, kontaktujte nás na info@hokej-kbely.cz a staňte se členy.

Petr Bárta
Dáša Boháčová
David Boháč
Vojtěch Felt
Michal Lupač
Magda Večeřová
Martin Večeřa
Ivana Weintrittová
Robin Weintritt

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..