Chat-de! India podruhé

V loňském roce nás do stínu klubovny zahnalo úmorné vedro a chladné klubovně jsme shlédli jeden Bollywoodský film s hokejovou tématikou, ale letos to byl na druhou stranu déšť, který nás poslal před televizi a umožnil filmovou reprízu. Naštěstí meteorologická předpověď hovoří jen o dnešním dnu. Zítra zas bude slunce a teplo.

 

Díky chladnějšímu dopoledni jsme však mohli uskutečnit běžeckou testovací baterii, která se skládala z člunkového běhu, běhu na 50 metrů a dvanáctiminutového běhu. Z poslední disciplíny měli mnozí obavu, ale nakonec ten, kdo se rozeběhl, dokončil měření až do konce.

Přesto, že vše vypadalo, že v pozdních odpoledních hodinách nám počasí umožní jít na hřiště, mraky přišly rychle a neúprosně. Skončili jsme zase před televizní obrazovkou, ale tentokrát jsme si na videu rozebrali techniku puše a úderu.

A jak to viděli Bohyně vezdejší?:

Kajda (žlutá): Dnešek opět odstartovala rozcvička ke hřbitovu. Snídaně a příprava na dopolední trénink. Dodělávali jsme testy a dodělávali jsme 12timinutovku. Dopadla celkem dobře. K obědu nám uvařili špagety. Začalo pršet, a proto nebyl odpolední trénink. Hráli jsme hry, odpočívali a koukali na film – Chat-de! India. Dušan nám pouštěl video. Rozbory některých hráčů a trenérů střílení, nahrávání atd. Potom jsme viděli první poločas utkání České reprezentace proti Belgii. Šli jsme večeřet plněné knedlíky s meruňkama. V hospodě jsme dokoukali druhou polovinu zápasu. Kvůli špatnému počasí nebyl večerní program a měli jsme volno. Zítra snad už bude lepší počasí a budeme trénovat.

Martina (modrá): Dnes jsme při tréninku běželi dvanáctiminutovku. Když jsme šli na oběd, tak pršelo. K obědu byli špagety a sl. Vývar. Místo druhého tréninku jsme se koukali na film (chak de India) a na naše videa ze hry. K večeři byli meruňkové knedlíky. Po večeři jsme se koukali další film na notebooku.

Karel (červený): Dnes jsme se rozcvičili a pak běželi 12 minutovku, které jsem se nezúčastnila kvůli noze. Také jsme dostali Liticky (peníze) a první zvířata, které jsme si mohli dát do domečku. Pak byl oběd, byly špagety. Odpolední trénink nebyl kvůli počasí. Hodně pršelo a foukal vítr. Koukali jsme se na film Chak de India. K večeři byli meruňkový knedlíky. Pak jsme koukali na Českou reprezentaci proti Belgiii. Večer jsem s holkama hrála pokr.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..