Čtvrtek – soustředění v Liticích

Tradičně opět zahájíme náš report jídlem. Rád bych zde opravil chybu v počtu knedlíků, které snědl včera Hezounek. Nebylo jich 12, ale 22! Borec jen do rána, protože se pak spolu se Šímou potýkali se střevní indispozicí, a celý den leželi. Hráčem dne byli vyhlášení Vojta a Jonáš, a kopyto dne dostali Všichni tři Petrové za debakl ze včerejšího nohejbalu (prohráli 4:2 na sety) a šéftrenér Dušan za to, že si omylem vzal místo prášku na bolavé koleno Endiaron, pak se divil, že ta zázračná pilulka nic nedělá.

Tréninkové zatížení pak bylo podle plánu jen s tím drobným rozdílem, že některé unavené děti, které se necítily příliš dobře, měly možnost si ve stínu odpočinout.

Náplň tréninků byla po celé soustředění hokejová. Vypustili jsme všechny testy a zaměřili jsme se pouze na hokej. Pokusili jsme se dát do dětí všechno, co je potřeba, ale i tak se potýkáme s drobnými neduhy, které sice nejsou přímo hokejové, ale mají jistý vliv na hru samotnou. Jsou to zapomnětlivost, nesoustředěnost, i nedůslednost.

Odpoledne jsme se soustředili na hru a po večeři si ještě jednou zahráli softbal (respektive T-bal s odpalem ze stativu), který všichni pojmenovali na Baseball. Zajímavostí této sportovní vložky bylo, že ač si někteří z nás stěžují na nevýrazné emoce při vstřelení branky v hokejovém zápase, v tomto sportu hned propukají naplno po odpalu tak, až se klepou tabulky oken v domech naproti. Ty emoce byly úžasné!

Už se všichni těšíme na zítřejší vyhodnocení.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_4434 IMG_4433 IMG_4429 - kopie IMG_4428 - kopie IMG_4427 - kopie IMG_4426 - kopie IMG_4425 - kopie IMG_4424 - kopie IMG_4423 - kopie

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..