Domácí zápasy starších žáků

Starší žáci si odbyli o víkendu svou premiéru v hale ve Kbelích. V sobotu 16. prosince 2023 se střetli s favorizovaným týmem HC 1946 Praga a SK Slavia Praha.

Duel s Pragou se vyznačoval hrou ve vysokém tempu a sebejistotou soupeře, kteří si na nás věřil. První polovinu byla hra relativně vyrovnaná, ale soupeř byl trpělivý a konečné skóre po dvaceti minutách 5:0 ve prospěch Pragy naznačoval debakl. Po poločase jsme zvládli snížit skóre na 5:2, ale optimistický začátek Praga nedovolila dotáhnout do konce a prohráli jsme 3:10.

Do druhého zápasu proti SK Slavia jsme nastoupili po relativně dlouhé, čtyřhodinové pauze. Se Slavií jsme se utkali již v základní skupině a i tentokrát to byl obtížný soupeř. Ačkoliv jsme vedli 4:1, dokázal soupeř převzít kontrolu a 4 minuty před koncem jsme dokonce prohrávali 4:5. Naštěstí jsme minutu před sirénou dokázali vyrovnat na 5:5, ale duel se nám nepovedl a po skončení nám v mysli zůstala nepříjemná pachuť.