Drtivá porážka starších žáků od HCH

Hřiště ve Kbelích vidělo hodně, ale 17 branek v naší síti už dlouho ne, respektive v sobotu 11. května se tak stalo a stalo se z hokejek kluků z Hostivaře.

Dlouho jsme odolávali úspěšným taktickým plněním úkolů, dali jsme dokonce branku z rohu na 1:2, kdy Kubák nekompromisně prostřelil vše, co mu stálo v cestě, ale v podstatě rozhodla zkušenost hráčů od Botiče, kteří svou trpělivou hrou dokázali využít jakéhokoliv, i drobného, zaváhání v rozehrávce. A těch bylo hodně.

Pokud bychom tento zápas srovnali se zápasem na Hostivaři, tak jediný rozdíl je v tom, že na Hostivaři jsme měli výpadek jednu čtvrtinu, kdežto ve Kbelích nám docházely síly postupně, a soupeři vycházelo doslova vše, protože už jsme více méně možná chtěli, aby byl konec.

Druhou branku dal Samuel Marák, což považuji za pozitivní, neboť jsme dokázali i zatlačit a vytvořit si šance, ale naše neschopnost je chladnokrevně proměnit, respektive dotáhnout do konce byl hlavní rozdíl mezi námi a Hostivaří.

Konečný výsledek 2:17 dokumentuje kvalitativní rozdíl mezi námi a Hostivaří, ale nutno vzít v úvahu velkou marodku na naší straně a absenci opor, a čtyři mladší žáky v našich řadách, kteří teprve sbírají zkušenosti.

https://eu.zonerama.com/phkbely/Album/11442946

Fotografie Martin Večeřa

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..