Druhý turnaj mladším žákům nevyšel

V sobotu 13. června 2020 se na hřišti Pragovky uskutečnil přípravný turnaj mladších žáků. Celkem se zúčastnilo 9 týmu, které byly rozděleny do třech skupin. Kbely byly ve skupině C spolu s Mnichovicemi a Slavií.

První zápas jsme se utkali se Slavií. Hra byla velmi vyrovnaná, do šancí se oba týmy dostaly rychlými protiútoky, ale zrovna tak chyby byly hodně podobné. Naším hlavní mínusem bylo ledabylé hlídání volných protihráčů v našem kruhu, kteří měli dostatek času a prostoru ke skórování. Na rozdíl od minulých zápasů se nám konečně dařilo přenášní hry. Úspěšně jsme také proměnili gól z trestného rohu. Zápas skončil remízou 2:2.

Následující zápas jsme se postavili proti soupeři z Mnichovic. V tomto zápase zazářil náš gólman Jan Ambrož. Nejvyšší ztráta balónů byla v situacích hry 1 na 1. Kluci sami poznali, že musí zapracovat na svých kličkách. Prokázali velkou bojovnost v soupeřově kruhu z čehož jsme vytěžili  5 trestných rohů, avšak ani jeden nebyl úspěšně zakončen zejména kvůli špatné nahrávce. Zápas skončil 0:1 pro soupeře a tato porážka nás bohužel stála 1 místo.

Dostali jsme se do skupiny o 4. až 6. místo spolu s Hradcem a Hostivaří. Zápas s Hostivaří byl lepší ze strany soupeře. Byli na nás připravení a nedali nám nic zadarmo. Měli jsme sice spoustu šancí v, ale v kruhu se nám vůbec nedařilo se prosadit. Bravurní akci předvedla naše posila z přípravky, Tomáš Weintritt, který si přehodil brankáře a díky tomuto gólu jsme vyhráli 1:0.

Poslední zápas z Hradcem už nám docházely síly. Všichni už byli unaveni z vedra a dusného počasí. Hra byla celkově pomalejší a méně aktivní. Opět padl na hřišti jediný gól, ale kvůli náhlému prudkému lijáku byl zápas předčasně ukončen a my jsme si tak domů odnesli čtvrté místo. 

Po náročném dni jsme se už všichni moc těšili na Hockeypárty.

Anička a Sára

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..