Finále a konec

Dnes nám přálo počasí. Nebylo slunce tolik jako na začátku týdne a mraky sice slibovaly déšť, ale pokud z nich něco káplo, nestálo to za řeč. I proto všichni ocenili obětavost a nasazení všech, kdo běžel 12 minut a 3x300m. Vrcholem dne byl turnaj, ve kterém si každý mohl vyzkoušet vše, co se za celý týden naučil.

KonecMODRÝ (Karel): Dnešní den začal rozcvičkou. Běželi jsme tři kolečka na hřišti. Pak na kartonu byl nakreslený člověk a orgány a orgány nakreslený na papírech a museli jsme je dát tak jak jsou v lidském těle. Při dopoledním tréninku jsme běhali dvanáctiminutovku. K obědu byla sekaná a bramborová kaše. Při odpoledním tréninku jsme běželi 3×300. K večeři byl smažený sýr s hranolkami. Pak večerní program.Zejtra jedem domů. Soustředění se mi líbilo. S vedoucími byla sranda. Děkuju Vencovi, že se mnou běžel dvanáctiminutovku.

KonecBÍLÝ (Monika): Rozcvička proběhla na hřišti. Součástí byla hra v níž se skládali lidské orgány. V dopoledním tréninku se oipakoval běh na 12 minut. Cvičení slalomu, studnu, dribling nebyl výjimkou. K obědu byla sekaná s bramborovou kaší. Po obědě následoval nutný odpočinek. Pak už následoval běh 3×300 a zápasy mezi našimi týmy.

KonecŽLUTÝ (Kajda): Poslední tréninkový den odstartovala jako vždy rozcvička. Při rozcvičce jsme hráli hru, která spočívala v hledání částí těla a skládání jich na postavu. Při dopoledním tréninku jsme se pořádně protáhli, protože jsme běželi dvanáctiminutovku. K obědu jsme měli sekanou s bramborem. Při poledním klidu jsme se koukali na film. O odpoledním tréninku jsme běželi 3×300 m a hráli zápasy. Odešli jsme na večeři, ke které byl smažený sýr s hranolkami. Teď bude večerní program a potom večerka. Zítra odjezd domů. Čau (Smích)
PS: Chtěli bychom poděkovat našemu týmovému trenérovi Petrovi, že nás celou dobu podporoval a pomáhal! Jinak samozřejmě děkuji všem ostatním. (Srdce)

KonecČERVENÝ (Martina): Dnes jsme měi rozcvičku ve formě hry. Nejdříve jsme se rozcvičili a pak orgány a popisovali jsme je. Na ranním tréninku jsme obíhali svičení a běhali 12 minut. Ke sváče byl salát s česnekovým dipem.K obědu byla sekaná s bramborovou kaší. Na odpoledním klidu jsme si uklízeli a balili. Na odpoledním turnaji jsem pískala malé děti (zápas) K večeři byl smažák s hranolkama. CELÉ SOUSTŘEDĚNÍ SE MI LÍBILO. Vedoucí jsou super a hezky to uspořádali (smích – smích – velký smích)

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..