Finále podzimní části přípravkového přeboru

Kbelské béčko si vybojovalo účast ve finálových bojích o podzimního mistra ČR. Očekávali jsme, že naši svěřenci potvrdí formu z předešlých turnajů. Před turnajem nám ale onemocněli hráči, kteří tvoří hru, a proto jsme si velké ambice nakonec nedělali. Bohužel se potvrdily naše obavy. Všichni soupeři nás k ničemu většímu nepustili. Za celý turnaj jsme dali 3 góly. Střídačku jsme měli více než plnou, ale chvílemi jsme působili jako úplní začátečníci. Pro Máju a pro Johanku to byl první turnaj s béčkem. Pochvalu zaslouží brankáři Pepina a Matěj, který byl vyhlášen nejužitečnějším hráčem za tým B.

Tým B brankaři: Matěj Špachta, Josefína Bláhová

V poli: Ben Cejnar, Míša Suková, Ondřej Bauman, Sofie Doušová, Vojta Hajšl, Matyáš Lanča, Johanka Strnadová a Mája Kautská

Petr a Niky

 

I u „áčka“ se očekávalo, že potvrdí výsledky z předchozích turnajů. Ale bohužel i děti mají své dny. Ale pojďme postupně.

Prvním soupeřem nám bylo družstvo HK kluci, které nám vždy pěkně zatápělo. Před zápasem jsme si řekli na co si dávat pozor, jak to hradečtí hrají, ale bohužel jsme nic z toho nedodržovali a navíc jsme ještě spali. Soupeř trestal naše chyby a porážka 2:5 byla na světě. Další, kdo se nám postavil na hřišti, byly Mnichovice. Obranná hra se trochu zlepšila, ale stejně jsme tam měli průvan. Ale i tak jsme urvali povinné body za výhru 4:2. 

Další zápas s kluky ze Slavie už jsme hráli naši hru a výhra 5:1 odpovídala. Poslední a rozhodující zápas o úspěchu či neúspěchu na turnaji jsme hráli s Presidentem. Kdo vyhraje, postupuje do bojů o medaile. V zápase nás podržel David v bráně, který předváděl parádní zákroky. Výhra 1:0 byla těsná, ale stačila…

O finále jsme si to rozdali s Hostíkem, který byl hratelný, ale celý zápas jsme prohrávali 1:0. Vyrovnat se nám podařilo až v poslední minutě. Jenomže nekoncentrovaností jsme z protiútoku dostali na 2:1 a bylo rozhodnuto, že budeme hrát o bronz s Pragou.

Před zápasem jsme si řekli, že hodíme vše za hlavu a do zápasu půjdeme s čistou hlavou a budeme to chtít urvat. David nás opět hodně podržel a využité dva brejky znamenaly výhru 2:0, a tím i třetí místo. S odstupem času musím uznat, i když dětem nedařilo, tak to vynahradily bojovností a mají moje velké díky.

Sestava: David Rapant, Magda Matušů, Fanda Řebíček, Vojta Morávek, Eda Podskalský, Adam Bartoš, Bert Kazílek, Bert Podskalský, Anička Čermáková

Vašek

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..