Plánujeme uskutečnit halové soustředění určené zejména pro přípravku a mladší žáky a to 28.-30.10. Jedná se o prázdniny, takže předpokládáme, že je všichni raději stráví s hokejkou, než s Playstationem.

Máme zarezervovány časy v hale ve Stochově v uvedených dnech. Konkrétně se jedná o toto místo: Sportovní hala města Stochova, U stadionu 531, Stochov. Ubytování a část stravování plánujeme na adrese: Domov mládeže SŠSaR, J. šípka 187, Stochov. Možná Vás napadá, proč se nebudeme soustředit v naší nové kbelské hale. Je to zejména v důsledku časové tísně, do které bychom se z organizačního pohledu dostali, kdybychom chtěli udělat soustředění ve Kbelích. Stochov je navíc nedaleko.

Zatím plánujeme dva tréninky denně v hale s hokejkami. Před časem jsme zjišťovali předběžně zájem a byl téměř 100%, proto jsme se do přípravy akce pustili. Předpokládáme cenu 2.000,-.

Prosíme všechny o vyplnění a podepsání přihlášky, kterou můžete zaslat na david.bohac@hokej-kbely.cz anebo přinést na hřiště a předat Jirkovi, trenérům nebo komukoli z výboru. Přihláška je ke stažení tady:

Těšíme se

VV Hokej Kbely

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..