Pražský halový příměstský kemp

Kvůli pandemické situaci v České republice se v letošní sezoně nemohla odehrát halová soutěž, což nás všechny moc mrzelo. Mimo jiné i proto jsme se rozhodli, že ve spolupráci s ČSPH a pod záštitou prezidenta Českého svazu pozemního hokeje Gina Schilderse, zorganizujeme velký Pražský příměstský halový kemp. Zajímá vás? Určitě čtěte dále.


Kdy? 

Kemp bude probíhat v termínu podzimních prázdnin, tedy od 27. do 31. října. Začínat budeme každý den ráno kolem 8:00 a končit potom v 17:00. Kompletní program ještě dáváme dohromady a brzy ho zveřejníme.

Kde? 
Hokejové tréninky budou probíhat ve zbrusu nově postavené kbelské sportovní hale. V rámci kempu budeme ale využívat i mnoho dalších kapacit, zejména posilovnu, menší školní halu a třídy, kde budeme pořádat přednášky s odborníky na hokejová a obecně sportovní témata.

Pro koho? 
Kemp organizujeme jako příměstský a bude tak omezen pro hráče, kteří mohou každé ráno přijet (i MHD) a každý večer se opět přemístit domů. Věkově je kemp určen pro kategorie U10, U12 a U15.

Cena?
Cena za celou akci bude 2990 Kč. Součástí budou i obědy a denně dvě svačiny v přilehlé školní jídelně.

Přihláška a platba 

Pokud se chcete přihlásit na kemp, využijte formulář níže. Pokud budete chtít přihlásit více dětí, formulář vyplňte vícekrát. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů pouze pro potřeby kempu. V případě, že se rozhodnete přihlásit, uhraďte prosím částku 2990,- na účet 2601726615/2010 a to do 31.9.2021. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím jméno a příjmení hráče. 

V současné době je již přihlašování na kemp uzavřeno. Pokud jste ale nestihli, nevěděli o tom a máte zájem, ozvěte se na tomas.vohnicky@phkbely.cz nebo na 737118433 a domluvíme se.