I přes prohru zlepšený výkon starších žákyň

Starší žákyně vyjely v sobotu 14. září na duel proti HC 1946 Praga do Hradce. Vzhledem k tomu, že polovina týmu jsou hradecké žákyně, dohodli jsme se, že několik domácích zápasů odehrajeme na modré, vodou kropené trávě.

SIce jsme měli krátkou videopřípravu, ale holky tomu nevěnovaly takovou pozornost, jakou jsem chtěl, a čas do začátku zápasu se nám krátil, takže plánované malé cvičení před zápasem také nevyšlo podle představ, nicméně do zápasu holky nastoupily lépe, než se Slavií minulou sobotu.

Byli jsme pod tlakem a soupeř se dostával do střeleckých pozic, ale bojovností jsme dokázaly odolávt relativně dlouho. Poločas 0:5 byl dokladem toho, že holky zlepšily spolupráci i pohyb mnohem lépe. Konečný výsledek 0:11 proti zkušenému týmu Pragy není zas tak špatný v kontextu s předvedenou hrou.

Stále nám však chybí lepší rozehrávka a nedaří se nám dostat míček přes zálohu do útoku tak snadno a lehce jako se to daří soupeři. Buď se zastavíme sami nepřesnou přihrávkou, nebo si situaci zkomplikujeme pomalým rozhodováním, co s míčkem udělat dál. Nicméně, můžeme si odškrtnout další dosažitelný cíl, kterým bylo setrvání v soupeřově obranné čtvrtině mnohem delší dobu, než tomu bylo proti Slávii.

Uvidíme, co nám přinese další zápas, který hrajeme v Plzni -Liticích. Holky se zlepšují. Mládí sbírá „ostruhy“ a nové hráčky zas zkušenosti. V minulém zápase odehrály svou premiéru Tereza v brance s Klárou v poli, dnes poprvé oblékla dres Karolína.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..