Přihlášky na letní soustředění – U12, U15, U18

Milí rodiče,
venkovní sezóna je v plném proudu a my již usilovně pracujeme na plánování fyzické přípravy a sestavování týmů na sezónu 2024/2025.
Rádi bychom Vám předali základní informace o letním soustředění vyšších kategorií, abyste si mohli vše v klidu naplánovat.

KATEGORIE U12, U15 A U18 

Jak jste již byli předběžně informováni, letošní letní soustředění slibuje velmi kvalitní přípravu. Uskuteční se v Rakovníku a to od neděle 18.8.2024 do pátku 23.8.2024.

Protože klademe důraz na intenzivní přípravu před podzimní sezónou a chtěli bychom, aby se všichni hráči mezi sebou znali a měli možnost se potkávat i v jiných situacích než pouze na trénincích a zápasech (to platí zejména pro ty, kteří budou přecházet do vyšších kategorií), je toto soustředění pro všechny členy oddílu ve výše uvedených kategoriích POVINNÉ!

Ubytování bude ve sportovním komplexu Cafex.
Pro tréninkové dávky budou sloužit jak sportoviště v ubytovacím komplexu, tak především hřiště na pozemní hokej rakovnického oddílu. Tréninkové dávky jsou pečlivě připravovány pod dohledem našeho šéftrenéra a jsou vždy i upravovány s ohledem na počasí. Celý sportovní areál nabízí široké možnosti zábavného a volnočasového vyžití, jsme přesvědčeni, že se nikdo nebude nudit.

Cena soustředění byla stanovena na 7.000 Kč na osobu
Tuto částku prosíme uhradit do konce června, tj. 30.6.2024.
V případě, že byste měli jakýkoliv problém s platbou, je možné se dohodnout na individuálním řešení.

Cena soustředění zahrnuje ubytování, tréninkové jednotky a kompletní pitný režim a plnou penzi po celou dobu akce. 

Dopravu na místo soustředění klub nezajišťuje! Účastníky bude nutné na místo dopravit po vlastní ose. Může být tedy výhodné, pokud se předem domluvíte s ostatními například na společné dopravě.

Online formulář pro přihlášení na letní soustředění najdete ZDE.

Abychom mohli vše hladce zorganizovat, prosíme o vyplnění online přihlášky nejpozději do konce května!
Děkujeme za spolupráci!

PH Sokol Kbely

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..