Informace k letním soustředěním 2023

Milí rodiče,
ještě nám zcela neskončila halová sezóna, ale protože už je čas myslet na léto, rádi bychom Vám předali alespoň základní informace o letních soustředěních, abyste si mohli vše v klidu naplánovat.

KATEGORIE U6, U8 

Soustředění našich nejmladších kategorií se uskuteční opět formou příměstského tábora na našem venkovním hřišti ve Kbelích.

Formou her se budou naši borci zdokonalovat nejen v hokejových dovednostech. Zábavu a aktivity budou mít od rána do odpoledne. Celodenní stravování (2x svačina a 1x oběd) je zajištěno, stejně tak jako celodenní pitný režim. Tradičně na středu je plánovaný volný den s výletem mimo areál hřiště.

KATEGORIE U10 

Formát je stejný jako u předchozích kategorií, tedy příměstský tábor, ale U10 je již přípravka, která během sezóny hraje soutěžní zápasy, proto je soustředění koncipováno více k hokejovým dovednostem. Zajištění stravováním a pitným režimem je plně zajištěno po celou dobu soustředění.

Termín konání příměstského tábora ve Kbelích je od pondělí 21.8.2023 do soboty 26.8.2023. Další praktické informace budou upřesněny.

KATEGORIE U12, U15 A U18 

Jak jste již byli předběžně informováni, letošní letní soustředění slibuje velmi kvalitní přípravu. Uskuteční se v Rakovníku a to od neděle 20.8.2023 do pátku 25.8.2023.

Protože klademe důraz na intenzivní přípravu před podzimní sezónou a chtěli bychom, aby se všichni hráči mezi sebou znali a měli možnost se potkávat i v jiných situacích než pouze na trénincích a zápasech (to platí zejména pro ty, kteří budou přecházet do vyšších kategorií), je toto soustředění pro všechny členy oddílu ve výše uvedených kategoriích POVINNÉ!

Ubytování bude ve sportovním komplexu Cafex.
Pro tréninkové dávky budou sloužit jak sportoviště v ubytovacím komplexu, tak hřiště na pozemní hokej rakovnického oddílu. Tréninkové dávky jsou pečlivě připravovány pod dohledem našeho šéftrenéra a jsou vždy i upravovány s ohledem na počasí. Celý sportovní areál nabízí široké možnosti zábavného a volnočasového vyžití, jsme přesvědčeni, že se nikdo nebude nudit.

Cena soustředění byla stanovena na 7.000 Kč na osobu
Tuto částku prosíme uhradit ve dvou splátkách po 3.500 Kč následovně:
první splátka by měla být zaplacena do konce března, tj. 31.3.2023,
druhá pak do konce června, tj. do 30.6.2023.
V případě, že byste měli jakýkoliv problém s platbou, je možné se dohodnout na individuálním řešení.

Cena soustředění zahrnuje ubytování, tréninkové jednotky a kompletní pitný režim a plnou penzi po celou dobu akce. 

Dopravu na místo soustředění tentokrát klub nezajišťuje! Účastníky bude tedy nutné na místo dopravit po vlastní ose. Může být tedy výhodné, pokud se předem domluvíte s ostatními účastníky například na společné dopravě.

Online formulář pro přihlášení na letní soustředění najdete ZDE.

Abychom mohli vše hladce zorganizovat, prosíme o vyplnění online přihlášky nejpozději do konce února.
Děkujeme za spolupráci!

PH Sokol Kbely

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..