Informace k letním soustředěním mládeže 2022

Protože se neustále rozrůstáme a zvyšuje se počet týmů v jednotlivých kategoriích, je organizace soustředění, poněkud složitější. Velice se omlouváme za úpravy na „poslední chvíli“, zejména rodičům mladších, žákyň, kterým jsme byli nuceni změnit termín soustředění. Rádi bychom Vás ubezpečili, že pro následující sezóny, již budeme plánovat skladby jednotlivých týmů a návazně na to i soustředění s daleko větším předstihem a beze změn na „poslední“ chvíli.

Důležité upozornění pro rodiče. Prosím hlaste své děti na soustředění dle kategorie, za kterou budou hrát v v příští sezóně tj. 2022/2023, tedy nikoli tam kde hají v této sezóně.

Pro účast na všech soustředěních je nutné předložit potvrzení o bezinfekčnosti a pokud hráč nemá platnou sportovní zdravotní prohlídku, které zajišťoval klub, tak i platné potvrzení svého lékaře o způsobilosti k účasti na soustředění.

Bohužel ani při organizaci a kalkulacích soustředění jsme se nevyhnuli všeobecnému trendu zdražování. Vynasnažili jsme se zachovat kvalitu a účelnost soustředění s nezbytně nutným navýšením ceny. Zachován i nadále zůstáva příspěvek klubu prostřednictvím dotačních titulů.

Krátká a přehledná rekapitulace :

KategorieRočníkyTyp soustředěníDatumMísto
U62016 a mladšíPříměstský tábor15. – 20. 8. 2022Hřiště PH SOKOL KBELY
U82014 a 2015Příměstský tábor15. – 20. 8. 2022Hřiště PH SOKOL KBELY
U102012 a 2013Příměstský tábor15. – 20. 8. 2022Hřiště PH SOKOL KBELY
U12 holky2010 a 2011Pobytové13. – 20. 8. 2022Pandasport, Stráž pod Ralskem
U12 kluci2010 a 2011Pobytové13. – 20. 8. 2022Pandasport, Stráž pod Ralskem
U15 holky2007 až 2009Pobytové21. – 27. 8. 2022HC Slavia Hradec Králové
U15 kluci2007 až 2009Pobytové13. – 20. 8. 2022Pandasport, Stráž pod Ralskem
U18 holky2004 až 2006Pobytové28. – 3. 9. 2022HC Litice
U18 kluci2004 až 2006Pobytové13. – 20. 8. 2022Pandasport, Stráž pod Ralskem

Trochu podrobností

U6 a U8

Tradiční formát soustředění jako příměstský tábor. Formou her se budou naši borci zdokonalovat nejen v hokejových dovednostech. Zábavu a aktivity budou mít od rána do odpoledne. Celodenní stravovaní (2x svačina a 1x oběd) je zajištěno, stejně tak jako celodenní pitný režim. Tradičně na středu je plánovaný volný den s výletem mimo areál hřiště.

U10

Formát je stejný jako u předchozích kategorií, tedy příměstský tábor, ale U10 je již přípravka, která během sezóny hraje soutěžní zápasy, proto je soustředění koncipováno více k hokejovým dovednostem. Zajištění stravováním a pitným režimem je plně zajištěno po celou dobu soustředění.

U12 holky a kluci a U15 kluci

Oba týmy mladších žáků a klučičí tým starších žáků absolvují soustředění, také již tradičním způsoben a to sedmidenním pobytem ve sportovním areálu Pandasport ve Stráži pod Ralskem. www.pandasport.cz

Naše týmy zde mají k dispozici přátelské prostředí, slušné ubytování v chatkách, dobrou, domácí stravu a široké možnosti využití místních sportovišť. K využití je hřiště s pískovým umělým povrchem, další umělka je pak vhodná pro fotbálek, lehce neoblíbený, u hráčů, je i tartanový atletický ovál. Součástí areálu jsou šatny a sprchy a v neposlední řadě pak i krytý bazén. Kromě školního sportovního areálu jsou po okolí široké možností výběhů do volné přírody s různou obtížností a i možností přírodního koupání. Pro případ nepřízně počasí je v místě k dispozici velká hala s možností použití hokejek na trénink, případně dvě parketové tělocvičny, kde je hokejky, také možno použít.

Doprava je také již tradičně, zajištěna jako společná, autobusem. Odjezd a příjezd je vždy na parkoviště u Kbelské sportovní haly.

Soustředění je koncipováno jako převážně sportovní, zaměřené na hokejové dovednosti a fyzickou kondici. Součástí trenérského týmu na místě je i kondiční trenér. Na každý den jsou plánovány 4 tréninkové dávky v délce 1,5 h, na středu pak volný den s jinou, než hokejovou aktivitou. Tréninkové dávky jsou oddělené svačinou, kterou si připravujeme sami, stejně tak jako již nezbytnou a tradiční druhou večeři. Při tréninku vyhládne 😉

Tréninkové dávky jsou pečlivě připravovány pod dohledem našeho šéftrenéra a jsou vždy i upravovány s ohledem na počasí.

V příloze si můžete stáhnout Přihlášku a podrobné informace.

U15 holky

Vzhledem k dohodnutému hostování našich starších žákyň v týmu HC Slavia Hradce Králové, budou se naše děvčata účastnit soustředění v Hradci Králové, a to v původně plánovaném termínu. Naši Hradečtí kolegové mají koncipováno soustředění jako příměstský kemp, což v našem případě znamená klasické soustředění s ubytováním, které ve spolupráci s Hradeckými zajistíme. Dle informací z H.K. je nezbytnou pomůckou pro soustředění jízdní kolo. O podrobnostech budou účastníci průběžně a včas informováni.

U18 kluci

U18 holky

V kategorii dorostenek byla, pro naše děvčata, dohodnuta spolupráce s HC Bohemians Praha, kde budou hostovat a naváží tak na spolupráci, která s Bohemkou fungovali před dvěmi sezónami. Soustředění tedy bude pod patronací Bohemky a dle jejich zvyklostí. Soustředění se bude konat v termínu od 28. do 3. 9. 2022  a to v Liticích.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..