Kbelská přípravka „A“ postupuje z prvního místa

Přípravka odehrála své poslední zápasy v neděli 12. ledna 2020 na Hagiboru. Pokud by A tým vyhrál oba zápasy, postupovali bychom do bojů o medaile z prvního místa, ale na kdyby se v žádném sportu nehraje. Musí se bojovat. Našimi soupeři byly týmy Pragy B a Mnichovic B.

Zápas s Pragou se odvíjel jednoznačně v naší režii. Většinou jsme soupeře k ničemu nepustili, a když už se Praga dostala za naše obránce, tak vše zachránil výborně chytající Kuba. Nakonec se mu jedna kulička za záda zakutálela a my vyhráli 7:1.

Do zápasu s Mnichovicemi jsme nastupovali s tím, že to bude jednoznačný „válec“ ….. a nic; nebyl. Utrpěli jsme vítězství. Bylo vidět, jak jsme bez Káji jalový. Byl to útočný chaos, bez myšlenky, bez přihrávky. Zkrátka, nebyl to hezký zápas. Nakonec jsme vyhráli 7:4 a umístili jsme se na prvním místě tabulky, ze kterého postupujeme do finálových bojů o konečné umístění.

. Miluju pozorovat zlepšení našich nejmladších „B“ přípravky, která urvala další bod a zahraje si v tabulce o konečné 7. – 12. místo. Posledními našimi soupeři v základní skupině byli týmy Slavia kluci a Praga A. Zápas se Slavii byl jednoznačně nejlepším z celé halové sezóny. Bylo úžasný pozorovat zápal a nasazení 3 branky byly skutečně zasloužené. Vstřelili je Domča Lauer (2) a Bětka Bělohlávková (1). Konečná remíza 3:3.

V zápase s Pragou A se dal se očekávat gólový příděl, vždyť porazili v předchozím zápase „neporazitelnou“ Hostivař! Moc velký brankový příděl se však nekonal. Sice jsme prohráli 1:5, ale se vztyčenou hlavou.

Petr a Lucka

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..