Kbelský pozemák ve světě

Pokud byste si 29. září koupili v Holandsku sportovní noviny, mohli jste se tam dočíst o kbelském pozemním hokeji. Na stejné stránce, úplně dole a na mnohem menším prostoru rozebírají aktuální problémy fotbalové Barcelony. To podstatné je ale nahoře. Naše kbelská odchovankyně Kačka Laciná tam dělá skvělou reklamu sobě, českému hokeji a nezapomněla také zmínit, kde začínala.

Chtěl bych napsat, že rádi na Kátino účinkování u nás vzpomínáme, ale vzhledem k tomu, že jsem u toho tehdy nebyl, vyznělo by to asi divně. A tak spíš zmíním nadšení v hlase, které měl Jirka když mi povídal, jak Katka překonávala svými výkony a vztahem k hokeji holky (ale většinou i kluky) z jiných oddílů.

Za mladší generaci kbelských bafuňářů chci Katce a taky jejím rodičům poděkovat. Vždy když mohou jakkoli podpořit náš Klub, rádi to udělají. Katka navštívila naši červnovou Hockeyparty a my věříme, že našim dětem ukázala, kudy může vézt jejich sportovní cesta. Od (jediné české) hráčky nejvyšší holandské soutěže, držitelky bronzu z evropského šampionátu v hale a možná největší současné české hvězdy ženského hokeje to určitě naši hráči vzali vážně.

Přejeme hodně sportovního i osobního štěstí Tobě Katko i celé rodině a zase někdy ve Kbelích na hokeji…ahooooj !!!

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..