Kbely pořádaly turnaj v U6 a U8

U6 – ZÁPASY

V sobotu 19. června 2021 se konal turnaj minibenjamínků (kategorie U6) na Spartaku ve Kbelích. Již od rána panovalo veliké horko a dusno, hráči však zvládli vše odehrát bez úhony. Pro mnohé to byl úplně první turnaj vůbec, přesto se však snažili, co nejvíce mohli a navzdory počasí předčily své hokejové a dovednostní schopnosti.

Hrálo se na čtyřech  hřištích  12 družstev z Mnichovic 2x, Pragy 2x,  Bohemians, Hostivaře, Presidenta a pět družstev Sokola Kbely doplněno kbelskými mateřskými školami Albrechtická a Letců.  Hrálo se ve dvou skupinách každý s každým 1×8 minut, za úmorného vedra a ani tato skutečnost neodradila hráče k předvedení pěkných akcí a bojovnosti.

Průběh zápasů se hráčům líbil, stejně tak se svým výkonem byli spokojeni a těší se na další turnaje. Po skončení zápasů následovaly odměny ve formě sladkostí, medailí a dále byly k dispozici k ochlazení např. bazény a chlazené pokrmy/nápoje.

U8 – ZÁPASY

Po soutěžním klání U6 se konal od 11.00 turnaj benjamínků (kategorie U8) na Spartaku ve Kbelích. Hrát se začalo v poledne, když bylo největší horko, hráči se pravidelně ochlazovali a snažili dodržovat pitný režim. Do turnaje nastoupilo 10 družstev benjamínků U8 Mnichovic, Pragy, Hostivaře, Bohemians 2x, Presidenta a čtyři družstva Sokol Kbel. I přes náročné počasí podávali skvělý výkon a v jednotlivých zápasech často vyhráli.

Většina hráčů má již mnoho turnajů za sebou, pro některé to však byl jejich vůbec první, přes počáteční námahy se ale začátečníci rychle dostali do hry, byla to pro ně velká zkušenost. Po zápasech v náročném počasí následovalo vyhlášení, odměny, bazény/nápoje a pokrmy ke zchlazení samozřejmě nechyběli. Odpoledne se pro všechny uskutečnila hockeypárty se soutěžemi.

Fotogalerie z turnaje: https://www.zonerama.com/phkbely/Album/7360863

Radek Vodička

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..