Kontakty

Vedení klubu

Robin Weintritt
Předseda Klubu

Robin je v současné době ředitelem firmy Borgy. K hokeji ho dostal jeho syn, Tomáš. Robin se od začátku svého působení zapojuje do aktivit klubu jako rodič. Během roku 2019 spolu s dalšími založil Společnost podporovatelů pozemního hokeje ve Kbelích. I díky úspěchům na poli Spolku byl v květnu 2020 zvolen předsedou Klubu.

Napiš zprávuVolej
Dušan Hrazdíra
Místopředseda pro sport

Dušan je absolventem FTVS UK a držitel I. trenérské třídy. Je odchovanec klubu HC 1946 Praga a bývalým reprezentantem a trenérem reprezentace do 16 let. Své dlouholeté zkušenosti teď předává trenérům a dětem ve Kbelích. Dušan byl v květnu zvolen do Výkonného výboru jako místopředseda pro sport.

Napiš zprávuVolej
David Boháč
Místopředseda pro provoz

David působí v klubu jako rodič již několik let. K hokeji ho dostali synové, Viktor a Radim. David patří ke spoluzakladatelům Společnosti podporovatelů pozemního hokeje ve Kbelích. I on byl v květnu 2020 zvolen do Výkonného výboru jako místostarosta pro provoz. Do jeho gesce spadají provozní oblasti klubu, mimohokejové aktivity a mnoho dalšího.

Napiš zprávuVolej
Jiří Kačmařík
Sekretář klubu

Jirka je dlouholetý činovník klubu, zakladatel oddílu a nepostradatelný organizátor mládežnických turnajů. Jirka byl dlouhou dobu předsedou oddílu. V současné době Jirka bude dále aktivní v PHSK a bude pomáhat nově zvolenému Výkonnému výboru.

Napiš zprávuVolej

Marketing a PR

Tomáš Vohnický
Marketing a PR

Tomáš je odchovancem Kbel, odkud přestoupil do Slavie a poté do Bohemians. Kromě toho, že několik let hraje nejvyšší českou extraligu, nastupuje i za národní tým. Do oddílu se vrátil před několika lety, aby pomohl s trénováním. Začal u přípravky a následně k mladším žákům. V současné době trénuje příležitostně a pomáhá Výkonnému výboru a řídí Marketing a PR.

NapsatVolat

Trenéři kategorií

Minibenjamínci U6

Petr Hajšl

Petr Hajšl

Trenér

Držitel II. trenérské třídy. Začínal s fotbalem, k pozemnímu hokeji ho přivedla současná manželka a nelituje toho.

Michal Mejsnar

Michal Mejsnar

Trenér

Benjamínci U8

Ruda Tůma

Ruda Tůma

Trenér

Držitel II. trenérské třídy

Václav Podskalský

Václav Podskalský

Trenér

Václav je držitelem II. trenérské třídy.
Odchovanec Sokola Kbely a také dlouholetý reprezentant mládežnických výběrů. V současné době je teamleader oddílu. 

Rudolf Tůma ml.

Rudolf Tůma ml.

Asistent

Přípravka U10

Michal Kačmařík

Michal Kačmařík

Trenér

Dlouholetý hráč Sokola Kbely, držitel trenérské III. třídy.

Mladší žáci U12

Sára Chaloupecká

Sára Chaloupecká

Trenérka

Sára hraje hokej od svých 7 let a je držitelkou několika titulů Mistra republiky v kategoriích přípravky, mladších žáků a staršího žactva v hale (2013), kterého si cení nejvíce. Nejlepším hráčem Sokola Kbely byla vyhlášena v letech 2007, 2008, 2010, 2012 a 2020.

Anna Grieblová

Anna Grieblová

Trenérka

Anna začala hrát pozemní hokej ve Kbelích v 7 letech, když bratr Jakub kopal do míče s fotbalisty, ona to zkusila na vedlejším hřišti s hokejkou. Je držitelkou několika mládežnických titulů Mistra republiky a byla vyhlášena nejlepší hráčkou Sokola Kbely v letech 2007, 2009 a 2010. V současné době hraje extraligu za tým Hostivaře.

Petr Bárta

Petr Bárta

Trenér
Lucie Pavlína Hurychová

Lucie Pavlína Hurychová

Trenérka
Denisa Bártová

Denisa Bártová

Asistentka

Starší žákyně U15

Dušan Hrazdíra

Dušan Hrazdíra

Trenér

Dušan je trenér I. trenérské třídy.
Je také absolvent FTVS UK, obor tělesná výchova a sport.
Pozemní hokej začal hrát za TJ Praga (HC 1946 Praga) v deseti letech. Rok působil v Anglickém klubu HC Bramhall. Bývalý reprezentační hráč i reprezentační trenér mládeže (U14, U16).
Přes 15 let působil v TMK při ČSPH, kde zajišťoval vyškolování trenérů.
V současné době je místopředsedou pro sport a své zkušenosti předává jak hráčům tak trenérům.

Martina Machová

Martina Machová

Asistentka

Odchovankyně našeho klubu. V dorosteneckém věku hrála za HC 1946 Praga a v ženách za TJ Plzeň-Litice. Pozemní hokej hraje od svých 9 let a trénování se věnuje od roku 2018.

Tereza Žižková

Tereza Žižková

Asistentka

Tereza hraje pozemní hokej od svých 10 let díky náborové akci v tělocvičně školy. Když viděla Jakuba Griebla, co všechno umí s hokejkou, chtěla to umět taky, ale časem se vyprofilovala v úspěšnou brankářku. V současné době hraje v týmu dorostenek SK Slavia Praha, a nastupuje za ženy Sokola Kbely v halové soutěži. Je držitelkou III. trenérské třídy a kromě trénování starších žákyň se věnuje specializovaným tréninkům brankářů. 

Gita Peláková

Gita Peláková

Kondiční trenérka

Gita se od svých třinácti let aktivně podílí v tréninku dětí hasičského sportu a v letech 2017 – 2019 působila jako fitness trenérka studia v Městské části Háje. Je držitelkou III. stupně požárního sportu.

Starší žáci U15

Jakub Griebl

Jakub Griebl

Trenér
Jan Rebec

Jan Rebec

Trenér

Ženy

Eliška Podskalská

Eliška Podskalská

Trenér

Máte na nás dotaz?