Výbor PHSK

Vedení klubu

Robin Weintritt
Předseda Klubu

Robin je v současné době ředitelem firmy Borgy. K hokeji ho dostal jeho syn, Tomáš. Robin se od začátku svého působení zapojuje do aktivit klubu jako rodič. Během roku 2019 spolu s dalšími založil Společnost podporovatelů pozemního hokeje ve Kbelích. I díky úspěchům na poli Spolku byl v květnu 2020 zvolen předsedou Klubu.

Napiš zprávuVolej
Dušan Hrazdíra
Místopředseda pro sport

Dušan je absolventem FTVS UK a držitel I. trenérské třídy. Je odchovanec klubu HC 1946 Praga a bývalým reprezentantem a trenérem reprezentace do 16 let. Své dlouholeté zkušenosti teď předává trenérům a dětem ve Kbelích. Dušan byl v květnu zvolen do Výkonného výboru jako místopředseda pro sport.

Napiš zprávuVolej
David Boháč
Místopředseda pro provoz

David působí v klubu jako rodič již několik let. K hokeji ho dostali synové, Viktor a Radim. David patří ke spoluzakladatelům Společnosti podporovatelů pozemního hokeje ve Kbelích. I on byl v květnu 2020 zvolen do Výkonného výboru jako místostarosta pro provoz. Do jeho gesce spadají provozní oblasti klubu, mimohokejové aktivity a mnoho dalšího.

Napiš zprávuVolej
Jiří Kačmařík
Sekretář klubu

Jirka je dlouholetý činovník klubu, zakladatel oddílu a nepostradatelný organizátor mládežnických turnajů. Jirka byl dlouhou dobu předsedou oddílu. V současné době Jirka bude dále aktivní v PHSK a bude pomáhat nově zvolenému Výkonnému výboru.

Napiš zprávuVolej

Koncepce – vize