Kroužek PH při ZŠ Albrechtická

Český svaz pozemního hokeje (ČSPH) nedávno představil strategický plán, jak se dostat na Olympijské hry v Los Angeles v roce 2028, a jak se pak Olympijských her pravidelně účastnit. Už jednu olympijskou medaili máme, stříbrnou z Moskvy 1980, proč se nepokusit získat další? Není to nic jednoduchého, ale zároveň to není nesplnitelné… Chtěli byste se stát součástí tohoto plánu a stát se Olympionikem?

Otevíráme ve školním roce 2020/2021 při základní škole Albrechtická kroužek pozemního hokeje:

Středa 15.30 – 16.30 – (pod vedením Dušana Hrazdíry – 776 185 390, hrazdira@skola-kbely.cz)
nebo
Čtvrtek 15.00 – 16.00 – (pod vedením Kateřiny Hajšlové – 607 188 668)

První ukázková hodina začíná 23. a 24. září od 14.00 v rámci družiny.

Začínáme ve středu 30. září od 15.30 (ve čtvrtek 1. října od 15.00) sraz u vchodu do nové budovy školy deset minut před zahájením lekce.

  • S sebou sportovní oblečení a obuv do haly a na ven,
  • hokejky a míčky zapůjčíme,
  • cena kursu 1x týdně – 1.000,- za pololetí,
  • 2x do roka účast na turnaji školních kroužků pořádaných ČSPH,
  • v případě tréninku na venkovním hřišti bude konec výuky posunut o 15 minut kvůli přesunu,
  • sraz vždy ve vestibulu nové budovy 10 minut před zahájením lekce, nebo na požádání vyzvedneme děti z družiny a poté zas přivedeme.

Obsah:
Děti se na hodinách seznámí s pravidly pozemního hokeje, se základy techniky vedení míčku, nahrávky a příjmu balónku, naučí se orientovat a pohybovat na hřišti, spolupracovat mezi sebou ve hře. Zkušenější děti se budou navíc zdokonalovat v technice hole a herních dovednostech. Tréninky budou doplněny turnajem kroužků základních škol pořádané pro 1. a 2. třídu!

Dušan Hrazdíra – absolvent FTVS UK, dlouholetý hráč TJ 1946 Praga a Tj Sokol Kbely, trenér mládeže I. třídy, bývalý seniorský reprezentační hráč a trenér výběrů do 16 a 18 let, několik let působil jako předseda Trenérsko-metodické komise při ČSPH, držitel zahraničních trenérských certifikátů, učitel TV na ZŠ Albrechtická.
Kateřina Hajšlová – dlouholetá hráčka a trenérka III. třídy mládežnických týmů TJ Sokol Kbely, bývalá reprezentantka výběru do 16 let, pedagogická asistentka na ZŠ Albrechtická.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..