Memoriál Jany Vudmaskové

Oddíl Sokola Kbely uspořádal v sobotu 11.10.2014 třetí ročník turnaje přípravek o putovní pohár „Memoriálu Jany Vudmaskové“. Turnaje se zúčastnilo rekordních 14 družstev rozdělených do 4 skupin a dále o umístění. Hrálo se 12 minut za příjemného hokejového počasí. Všechna družstva dostala nějakou tu sladkost, vyhlášení hráči jednotlivých družstev sportovní láhev s logem pořadatele, první tři medaile a poháry.

A1

 

A5

A6

P1020182

Skupina A

 

Skupina B

 

Skupina C

 

Skupina D

Bohemians chl.

 

Bohemians dív.

 

Bohemians mix

 

Hradec A

Litice modří

 

Litice žlutí

 

Sokol Kbely B   

 

Mnichovice A

Mnichovice B

 

Hostivař chl.

 

Hostivař dív.     

 

Sokol Kbely A

Hradec B

   

RSC                 

  

 

 

         

 

            

  

Bohemians mix

Hostivař dív.

2    0

Kbely B             

RSC                 

6    0

 

Bohemians chl.

Litice modří

5    1

Mnichovice B

Hradec B

0    2

 

Bohemians dív.

Litice žlutí

2    2

Hradec A

Mnichovice A

0    2

 

Kbely B

Bohemians mix

3    1

RSC                   

Hostivař dív.     

0    5

 

Hostivař chl.

Litice žlutí

1    0

Kbely A

Mnichovice A

0    5

 

Hradec B

Bohemians chl.

1    0

Mnichovice B

Litice modří

0    4

 

Bohemians dív.

Hostivař chl.

0    4

Kbely A

Hradec A           

0    4

 

Hradec B

Kbely B

1    2

Bohemians chl.

Bohemians mix

5    0

 

Litice modří

Hostivař dív.

2    1

Bohemians dív.

Kbely A

5    0

 

Hostivař chl.

Mnichovice A

2    1

Litice žluti

Hradec A           

5    0

 

Mnichovice B

RSC

2    0

Litice modří

Bohemians dív.

1    0

 

Hostivař dív.

Kbely A

6    0

Kbely B             

Hostivař chl.

1    2

 

Bohemians mix

Hradec A

0    1

Bohemians chl.

Litice žlutí

5    1

 

RSC

Mnichovice B

        1    4

Hradec B

Mnichovice A

       1     0

 
       
       
 Celkové pořadí 

vyhlášený hráč

    
       

1. Hostivař chlapci

 

M.Průša             

 

8. Bohemians mix  

 

V.Žalský

2. Sokol Kbely B

 

S.Škarda             

 

9. Litice modří        

 

J.Šimek

3. Hradec B

 

L.Šenkýř             

 

10.Bohemians dívky

 

V.Střihavková

4. Mnichovice A

 

A.Baversfeldová  

 

11.Hostivař dívky    

 

S.Šašková

5. Bohemians chlapci

 

L.Ctibor             

 

12.Sokol Kbely A   

 

K.Pazlerová

6. Litice žlutí

 

J.Daněk             

 

13.Mnichovice B     

 

S.Fabián

7. Hradec A

 

D.Kudláček         

 

14. RSC                  

 

J.Bula

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..