U12 vybojovala sice jen tři body, ale zato s cenným skalpem

V sobotu 25. ledna 2020 v hale na Zeleném Pruhu odehráli mladší žáci další dva zápasy ve finálové skupině. Prvním soupeřem bylo družstvo Hostivaře B. Opět byl zápas velice vyrovnaný, pro oba týmy bylo těžké se dostat do gólových akcí a pokud nějaká nastala, chyběla úspěšná koncovka. Když chybělo jen několik vteřin zápasu do konce, soupeř nás překvapil a vybojoval si trestný roh. Střela byla přesná a již nebylo možné, skóre obrátit. Porážka 0:1 nás zamrzela.

V dalším zápase jsme se střetli s týmem SK Slavia Praha. Začali jsme hrát od začátku mnohem aktivněji. Vedli se nám i nahrávky přes obranu a díky tomu jsme dokázali i rychle přenášet hru. Opět to byl však velmi vyrovnaný boj a dlouho nepadl žádný gól. To změnil svou střelou Ríša Hrazdíra a my si na své konto připsali první gól.

O větší vedení se postaral Honza Růžek a svou střelou zvýšil na 2:0. Slavii se povedlo ke konci zápasu vybojovat a úspěšně proměnit trestný roh. Zápas nakonec skončil 2:1 a body jsme si připsali my.

Z výsledků všech odehraných zápasů je zřejmé, že týmy ve skupině jsou velice vyrovnané a každý vybojovaný bod je velice důležitý.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..