Mladší žáci čtvrtí

V sobotu  15. 03. 2014 se v hale TJ Bohemians v Praze na Hagiboru uskutečnilo mistroství republiky mladších žáků v halovém hokeji. Sokol Kbely, coby vítěz Pražského přeboru se ve druhém semifinále střetl s Rakovníkem. První semifinále bylo vítězné pro HC President, který porazil TL Plzeň-Litice 3:2.

 MG 8084 

 

KBely s Rakovníkem sehrál velice pěkné utkání, ve kterém dvakrát vedl, dvakrát prohrával, ale potřetí již dvoubrankový náskok soupeře dokázal stáhnout pouze na rozdíl jednoho gólu při hře bez brankáře. Ostatně, náhradní brankář, který zastoupil jedničku, která si den před finále zlomila dva prsty na pravé ruce, se snažil, avšak soupeř byl vždy o něco zkušenější. K celé smůle je nutné přičíst i zranění levého obránce, stěžejní opory defenzivy, který musel vyhledat během zápasu lékařské ošetření, neboť si nešťatně zarazil třísku do hrudníku.

Po porážce 6:5 jsme se střetli v boji o bronz s věčným rivalem Liticemi. Bohužel, tentokrát jsme se nedostali do optimálního tempa a vo vysoké porážce 12:4 jsme se umístili na 4 příčce.

Je nutné sportovně pogratulovat HC 1946 Rakovník titulu mistra republiky, který po samostatných nájezdech nad HC President rozhodl až v páté sérii, když v normálním hracím čase skončil zápas s nerozhodně 3:3.

 MG 8095

 MG 8108

 MG 8117

 MG 8188

 MG 8106

 

 

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..