Mladší žáci si z Průhonic odvezli 6 bodů

Než jsme stačili dojed do Průhonic bylo všude bílo. Krásné zasněžené okolí Průhonické haly v sobotu 4. prosince 2021 nás však nezastavilo a dojeli jsme na zápas se Slávií a Mnichovicemi v pořádku.

V prvním zápase jsme nastoupili proti „absencí“ zdecimované Slávii, kdy do pole musel nastoupit jejich náhradní brankař a my jsme s přehledem, ale hezkém zápase vyhráli 8:0.

Do druhého duelu jsme nastoupili proti HC Mnichovice, který byl zase minulé dvoukolo zdecimován „COVIDOVOU“ nemocí a nemohl přijet vůbec. Jeho pozice v tabulce je velice těžká, a proto musel vyhrát. Od začátku nasadili mnichovičtí vysoké tempo a my se jen bránili, nicméně chytrými protiútoky, které jsme na rozdíl od jiných zápasů dokázali zužitkovávat brankou, jsme postupně zvyšovali náskok až na bezpečných 6:2 v náš prospěch.

Byl to jeden z nejtěžších zápasů, protože po druhé polovině se nám zranil Lukáš Brunner, a měli jsme na střídačce jen Vítka, zatímco Mnichovičtí se na lavičku skoro nevešli a měli vlčí touhu zápas obrátit. Naštěstí jsme to ustáli nejen fyzicky, ale i psychicky a dovedli jsme ho k zisku dalších tří bodů.

https://www.zonerama.com/2021-22-9B1/Album/7943790

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..