Mladší žáci úspěšní jen z poloviny

Týmu mladších žáků začala halová sezóna výjimečně v neděli 21. listopadu 2021 v školní hale při základní škole v Průhonicích. Nejprve jsme si brzo ráno zahráli proti Presidentu a pak nás čekala Slávia Hradec Králové.

Zatímco v prvním zápase jsme se ze začátku těžko rozjížděli a jak my tak i soupeř zůstal u nevyužitých šancí, ve druhé polovině duelu jsme už k větším šancím soupeře nepustili a pokud náhodou se k nám dostal společně s brankáři Mikulášem a Matějem jsme jejich šance zlikvidovali. Vyhráli jsme 5:0.

Do druhého zápasu jsme nastoupili připravení, ale soupeř byl mnohem připravenější. Oproti prvnímu zápasu, který odehrál proti Hostivaři, byl mnohem důraznější, rychlejší a dravější v zakončení. Nutno říci, že jsme Slávii nechali vyniknout jednak tím, že jsme sami udělali chybu a jednak tím, že jsme hráčům v červeném dali takový prostor, aby naše zaváhání dostatečně využili. Porážka 2:6 je ale hodně krutá a my začínáme mít z Hradcem „respekt…“, který se budeme muset naučit ovládat a umět se takovým soupeřům lépe postavit.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..