Mladší žáci v Hradci Královém

Mladší žáci v Hradci.

Litice – Kbely

Zápas nezačal dobře. Dostali jsme dva rychlé góly a Litice nás přehrávaly ve všech herních činnostech. Nedokázali jsme eliminovat jejich rychlé hráče a brzo „nebylo o co hrát“ aspoň to tak vypadalo na hřišti. Hráči byli bez pohybu, bez nasazení …. Na konci druhého poločasu jsme změnili herní rozestavení. Hra se vyrovnala a začali jsme zachytávat jejich rychlé útoky. Eda Podskalský dokonce prolomil svou střeleckou smůlu a vstřelil na jaře svůj první gól.

Po přestávce jsme se dostávali i do zakončení, ale naše koncovka je opravdu tragická. Zatím jsme vstřelili v nadstavbové části pouze 9 gólů.

Konečný výsledek 1 : 8. Nebýt skvělých zákroků našich brankařů, mohl být výsledek ještě horší.

Kbely – Hradec

Od tohoto utkání jsme si my trenéři slibovali, že to je ten zápas, kde se konečně chytíme. Bohužel se tak nestalo. Dlouho jsme prohrávali 0:1. Měli jsme mnoho příležitostí vyrovnat, ale …. dnes to prostě nešlo. Byl tam jakýsi nesoulad. Někdy to vypadalo, že se ti naši borci vidí první den.

Oba dva zápasy odmakal kapitán týmu Báša Lauer, který prakticky neopustil plac. Bohužel svým výkonem nestrhnul ostatní hráče k většímu nasazení.

Další zápasy nás čekají již za dva dny a my pevně doufáme, že se kluci dájí dohromady a budou předvádět to co umí.

Petr a Vašek

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..