Mladší žáci v Přeboru Prahy stříbrní

Byly to nervy! V sobotu 12. února se v hale v Průhonicích uskutečnilo poslední dvoukolo dlouhodobé soutěže mladších žáků kategorie U12. My jsme v podstatě museli uhájit druhé místo, protože první Hradec Králové jsme už bodově přeskočit nemohli a jediná Hostivař nám dýchala na záda a pokud chtěla být druhá, musela nad námi vyhrát.

První překážkou v cestě ke stříbru nám stála šikovná Pragovka. O hlavu menší kluci nás trápili hned od začátku a brzy jsme prohrávali 0:2. Sympatické bylo, že na klucích jsme viděli, že se nic neděje, že to otočíme, nesympatické bylo, že to šlo hodně ztuha. Postupem času jsme se rozehráli a s odřenými zády jsme nakonec vydřeli výhru 4:3.

Do druhého zápasu jsme sice šli s vědomím, že k udržení stříbra nám stačí remíza, ale Hostivař byla, je a bude vždy velice nebezpečný soupeř. Proto jsme šli do souboje s respektem a těžký zápas jsme zvládli. Výhra 2:0 nám zajistila stříbro a Hostivaři bronz.

Kromě druhé příčky jsme si z Průhonic odnesli ještě cenu pro nejlepšího střelce, kterou získal Richard Hrazdíra s 22 brankami.

Do celorepublikového finále postupují první dva z Pražského přeboru a první ze soutěže z Čechy venkov. To se hraje v sobotu 19. února 2022 v hale na Zeleném Pruhu. Držte palce

Rozlosování finále na Zeleném Pruhu v sobotu 19. února:

1. 9.00 – chlapci, Hradec Králové – Kbely
2. 10.00 – dívky, Hradec Králové – Slavia
3. 11.00 – chlapci, Hradec Králové – Litice
4. 12.00 – dívky, Hradec Králové – Rakovník B
5. 13.00 – chlapci, Kbely – Litice
6. 14.00 – dívky, Slavia – Rakovník B
7. 15.00 – vyhlášení výsledků

https://eu.zonerama.com/phkbely/Album/8154965

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..