Mladší žáci zahájili boje o titul doma

Mladší žáci postoupili do skupiny D, kde se hraje o titul mistra republiky 3x každý s každým. Na podzim nás čekají dvě dvoukola a na jaře se soutěž má dohrát. Úvodní zápasy se uskutečnili na domácím hřišti ve Kbelích.

První zápas byl důležitý k získání sebevědomí, ostatně první zápasy ukážou, jak jsme na tom nejen technicky, takticky, fyzicky, ale i psychicky. Litice nás čekali hned v úvodu turnaje a přes dobrou první půlku nám to v druhé půlce drhlo v tom směru, že se soupeř dostával častěji k nám do kruhu a dokázal vstřelit i branku.

Nicméně projev týmu byl optimistický a výhra 7:3 vykouzlila na tváři úsměvy. A o tom je sport, štěstěna je vrtkavá a nelze stále vyhrávat. Hradec Králové v prvním zápase nastoupil proti Mnichovicím, a byl naladěn na rychlejší a dynamičtější hru než proti nám hráli Litice. V tomto okamžiku byl soupeř lepší ve všech směrech, a my po poločase prohrávali 1:5. Museli jsme změnit strategii a taktiku hry, což kluci nikdy před tím nehráli, ale zvládli ji nadmíru dobře, nám to pomohlo, hra se opticky vyrovnala a poločas jsme prohráli 3:4. I přes lepší hru jsme nedokázali vítězství zvrátit na naši stranu, a výhru 4:9 si Hradec už nenechal utéct.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..