Mladší žákyně a dvojzápas v Mnichovicích.

První zápasy v Mnichovicích
První kolo jarních zápasů se odehrálo na hřišti v Mnichovicích. Po delší zápasové pauze jsme se těšily na nová utkání.
Jako první se proti nám postavilo družstvo Bohemians. Zápas byl zpočátku velmi vyrovnaný, ale již po prvních deseti minutách jsme se dostaly do větší herní pohody a byly častěji na balónu. Problémem však bylo využít nespočet šancí před soupeřovou bránou. Vždy po několika promarněných šancí, nám soupeř zvládl vstřelit gól. Zápas nakonec skončil bohužel remízou, ale i tak jsme rády za připsání prvního bodu do tabulky. Za vypíchnutí stojí zmínit hattrick Theodory Kučerové a skvělý výkon brankářky Josefíny Bláhové.
Ve druhém střetnutí nás čekal tým Slavie, který je zároveň jednoznačným leadrem tabulky. Do zápasu jsme šly ze začátku ostýchavě a se strachem, postupně jsme se však uvolnily a začaly hrát naplno. Opět je nutné vyzdvyhnout skvělé zákroky naší brankářky. Holky se semkly jako tým a předvedly krásný výkon. Byly jsme svědky několika ukázkových akcí i krásných střel na branku. Konečný výsledek 4:5 hrál nakonec bodově do karet Slavii. Pokud však porovnáme gólový stav 2:20 z prvního zápasu odehraném na podzim s nynější jedno gólovou ztrátou, tak můžeme pozorovat ten velký posun, který náš tým udělal.
Myslíme si, že pokud budeme hrát tak, jako tyto zápasy a k tomu vyladíme střely na bránu a občasné propady v obraně, tak si můžeme pomýšlet na získání dalších bodů. Budeme dělat vše pro to, aby se nám tak podařilo v následujících utkáních, které se odehrají na domácích hřišti Sokola Kbely.
Sára Chaloupecká, Anna Grieblová

https://eu.zonerama.com/phkbely/Album/11354407#check-duplicates

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..