Dne 8.5. ve sváteční pondělí odehrály mladší žákyně tři zápasy na Zeleném pruhu. Prvním soupeřem bylo družstvo Bohemians. Zpočátku byla hra zbrklá a nervózní, ale postupně jsme se dostaly do tempa a nad soupeřem dominovaly. V promyšlených sehraných akcích jsme zvládly nastřílet 10 branek a zápas skončil ve stavu 10:4.
Do druhého utkání jsme nastoupily proti soupeřkám z Rakovníku. Rakovník hraje po celou sezónu bez brankářky a hra 6 proti 5 v poli nám opravdu nesedla. Nevěděly jsme, jak se dostat z naší obranné poloviny. Problém nám také dělalo rozebírání protihráček v jejich útočných akcích. I přes naše vybojované rohy jsme žádný z nich neproměnily a soupeřův náskok jsme už nedohnaly. Utržily jsme tak první porážku v sezóně.
Posledním soupeřem dnešního dne nám byly Litice. Do zápasu jsme nastupovaly mnohem sebevědomější, a to se na hře odrazilo. I přes výhru 6:3 musíme na spoustě věcí zapracovat.
Do zápasů poprvé nastoupily naše dvě nové hráčky (Maky a Sára), které se pro tým ukázaly jako velmi platné. Obě dvě si ve své zápasové premiéře připsaly body za vstřelenou branku.
Těšíme se na další zápasy!

Sára a Anča

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..