Mladší žákyně vedou tabulku

Dva zápasy, dvě výhry, šest bodů. Taková je statistika z nedělních zápasů mladších žákyň 14. dubna 2019 na Zeleném pruhu. Zdálo by se, že výhry byly stejné, ale opak je pravdou. Duely s Bohemians a HC1946 Praga byly zcela jiné a lišili se v mnohém.

V prvním zápase s Bohemians jsme měli již od začátku na vrch, a po druhé naší brance stáhl soupeř ze zdravotních důvodů brankářku, až na Lucii a Valérii si každý z týmu vstřelil aspoň jeden gól a Bohemians jsme porazili 6:1.

Druhý zápas proti HC 1946 Praga se od prvního duelu odlišoval ve dvou základních maličkostech. Zatímco Bohemians hrály bez brankaře, Praga po dlouhé době měla v brance gólmanku. Zatímco Bohemians se snažili hrát i útočně, a hra byla otevřená se šancemi na obou stranách, Praga se zabetonovala u svého kruhu a vytvořila „nedobytnou“ zeď, které i beranidlem bylo těžké prorazit. Proti této taktice se těžko hraje a prokousat se urputnou obranou nebylo tak jednoduché. Nicméně se podařilo, a konečná výhra 5:0 znamená odskočení od druhé Bohemky o tři body. 

Tým zahrál velice dobře a zdá se, že je mnohem silnější než byl na podzim.

Tereza Žižková a Ladislav Nový

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..