Mladším žákům chybělo málo k zisku 6 bodů

Mladší žáci absolvovali dva nejtěžší a nejdůležitější zápasy halové sezóny v Pražském přeboru v sobotu 15. ledna 2022 v hale v Průhonicích, kdy jsme se střetly s týmem Mnichovic a Hradce Králové.

Mnichovice opět neměly kompletní tým, ale ani my ne. Chyběli nám klíčoví hráči, zejména v obraně, a nemohli jsme tak často střídat, jak bychom chtěli. Důkladně jsme se připravili a snažili se hrát tak, abychom soupeři maximálně znepříjemnili nejen zakládání útoků, ale i obranu. To se nám dařilo, a soupeř nám nedokázal vnutit svou hru. Dokonce jsme chvilku vedli, pak vedl soupeř, a v samotném výsledku 4:4 si myslím, že dělba bodů byla spravedlivá a zápas to byl hezký. Jsme však přesvědčení, že hodně ovlivnil průběh zápasu rozhodčí a i když ho ovlivnili na obě strany, nás to bolelo asi víc.

Do druhého zápasu s Hradcem Králové jsme znovu vstoupili po důkladné taktické přípravě skutečně se nám dařilo nepouštět soupeře do vážných akcí. Stejně jako v prvním zápase se skóre přelévalo z jedné strany na druhou, ale bohužel více štěstí měl Hradec, i když jsme hodně přesvědčení, že pátá branka Hradce s velkou pravděpodobností být neměla. I tak jsme byli s předvedenou hrou spokojení, protože v sestavě, kterou jsme měli, sil, zejména v obraně, postupem času rychle ubývalo. I když prohra 4:5 hodně mrzí, s nasazením a předvedenou hrou jsme spokojení.

Musíme pochválit Mikuláše Felta v brance, který v obou zápasech tým podržel v důležitých momentech, a i Roberta Čermáka s Vojtou Matušů, na kterých sice byla vidět velká tréninková absence, ale na hřišti makali, snažili se a rozhodně nebyli do počtu. Určitě byl výsledek ovlivněn absencí zkušených hráčů, což bylo znát postupným úbytkem sil ke konci zápasu. Celý tým zaslouží velkou pochvalu, s Markem jsme pro tento víkend v přípravě udělali maximum, a chybělo skutečně málo, ne-li maličko, abychom odjeli z Průhonic se 6 body.

https://www.zonerama.com/phkbely/Album/8076933

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..