Mladším žákům to i přes výhry skřípalo

Tým mladších žáků nastoupil výrazně oslaben o klíčové hráče v neděli 19. září na hřišti SK Slavia Praha, přičemž během prvního zápasu musel pro zranění odstoupit další.

V prvním zápase jsme nastoupili proti silnému týmu Bohemians, ale už při rozcvičení bylo zřejmé, že na zápas přišel oslaben, protože neměli nikoho na střídání. Po opatrném začátku jsme si i díky možnosti odpočinout vyhráli nad protivníkem 8:1, ale hra byla plná nepřesností a chyb, které naštěstí soupeř nevyužil.

Zato Litice byly jiné kafe, a dokázaly nás potrestat za jakoukoliv nepřesnost, kterou jsme udělali. A mohla to být špatná nahrávka, pomalý běh, ztráta orientace, špatně chycený míček… V prvním zápase jsme Litice porazili přesvědčivě o 13 branek a kluci asi měli v hlavě, že to bude na pohodu, ale po prvním poločase si museli uvědomit, že to moc na velké „lážo plážo“ není. Ostatně skóre 2:2 o poločasu mluví za vše.

Je potřeba však přiznat, že i když nám nevyšel úvod druhé půlky, kluci si nechtěli připustit prohru a dalo to velkou námahu a úsilí vytvořit si dostatečný brankový náskok, abychom byli alespoň trošku klidní. Vítězství 9:5 nám sice zajistilo v tabulce plný počet bodů, ale zejména druhá výhra nás stála velmi mnoho úsilí při napravování spousty chyb.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..