Muži nebo starší žáci?

Nebývale velké množství omluvenek těch největších opor mužů ve II. lize tuto neděli 6. února 2022 ovlivnilo nejen složení týmu, ale i výsledek zápasu. Byli povoláni starší žáci, kteří v podstatě mohli postavit jednu pětku se 4 náhradníky, mezi kterými byl i druhý brankař Šíma.

Aleš Plocek v brance byl hned v úvodu konfrontován s kombajnovým systémem Litic C, který na jeden dotek sklízel jeden banán v Alešově síti po druhém. Na straně soupeře hrála hlavní roli zkušenost, na naší naivita zbytečně odevzdaných míčků. Protiútok vždy pravidelně končil brankou.

Konečné skóre je sice děsivé, 1:28 ve prospěch soupeře, ale na druhou stranu to byla obrovská škola pro naše mládí, které dostalo lekci z efektivity a jednoduchosti s tím vědomím, že i ta sebemenší chyba je potrestána brankou.

Na hřišti si nikdo nic nevyčítal, každému bylo jasné, v čem se udělala chyba a prakticky i to byl důvod proč jsme dostali branku. Hráli jsme do poslední minuty a ve své podstatě máme stoprocentní úspěšnost střelby. Mladý Mejdlo vytěžil z jediné střely do prázdné branky jediný čestný úspěch.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..